Rüya TabirleriZürafa Görmek

1 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Zürafa Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Zürafa Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Zürafa Bakmak Ne Kavrayış Kazanç?
Zürafa görmek mala gelecek afete, hamile kadına, ilginç haberler almaya, kocasına itaat etmeyen kadına kötüye işaret eder. SONU.Çok hoş ve karlı bir yolculuğa çıkacağınıza işaret eder.Saf, iyi niyetli, dürüst davranan boylu boslu bir arkadaştır. Ansızın artı zürafa, toplum hayatında başarıyı temsilcilik eder.Rüyanizda zürafa bakmak, yakinda bir geziye çikacaginiza ve bu geziden yurda epeyce avantaj edinmis bir sekilde döneceginizi açıklama eder. Rüyada zürafayi görmekte hayir yoktur. Ara Sıra bu hayvani görmek, hamile kadina yahut yöneldigi taraftan meydana gelecek garip haberlere vakif olmaya isarettir. Rüyada Zürafa görmek ne demektir, Rüyada Zürafa görmek nasıl yorumlanır, Rüyamda Zürafa gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Zürafa İslami olarak neye delalet eder, Zürafa rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678