Rüya TabirleriZırh Görmek

1 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Zırh Görmek Ne Anlama Kazanç, İslami Zırh Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Zırh Görmek Ne Kavrama Kazanç?
Düşmandan korunmaya, Zırh örmek sağlam bir yapı yapmaya, Zırh giymek kaleye, bir yere amir olmaya; Zırh ticaret ve sanatta başarılı olmaya; Zırh yapan kimseyi bakmak, baskı ve çetin işleri kolaylaştıran kimseye, katılık ve kabalığı yumuşatmaya, bekar için evlenmeye, hakkı batıldan ayıran yöneticiye kötüye işaret eder.Sizi her konuda destekleyecek, başınız her sıkıştığında yardım edecek dostlara sahip olduğunuzu muhabere eder. Sizi her konuda destekleyecek, başınız her sıkıştığında takviye edecek dostlara sahip olduğunuzu sinyâl eder. Zırh giymek bıkkınlık ama zırhlı birini bakmak manâlı bir destektir.Rüyada zirh bakmak, düsmanindan korunmaya ve ondan sikinmaya delalet eder. Bir kimse rüyasinda zirh yaptigini görse, kendisi için emniyetli ve saglam bir mevki hazirlar. Kendi üstünde bir zirh bulundugunu görmek, kendisinin güvenlik ve muhafazada olduguna isarettir. Kirmani’ye tarafından; zirh bakmak ve giymek, emniyet ve düsmandan saklanma, zor ve mal ile rizka yorumlanir, Ebu Sait El Vaiz’e göre; rüyada zirh giymek, büyük serefe ve güvenlik içinde yasamaga isarettir. Rüyada bir evlada delalet eder. Bir rivayete tarafından, rüyada zirh giyinen tüm kötülüklerden sakinir. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen zirh, düsmandan muhafazaya isarettir. Bir kimse zirh dokudugunu görse, kaslı bir konut yapar, insanin kendi üstünde gördügü zirh, kaledir. Kendisinin zirh giydigini gören kimse, adaleli bir sehir ya da nahiyenin büyük bir memuru olur. isten atilmaktan belli ve üzüntüden kurtulur. Rüyayi gören tüccar ise, bulundugu ticaretten kendisine ait olacak fayda ve fazlaliga ve emniyette olmasina isarettir. Eger dost ise, kendisinden yardim başvurusunda bulunan kimseler için cömert ve yardimci ve kendisine iltica edenleri koruyup muhafaza eden birisi olduguna isarettir. Zirh, adaleli ve babasinin yardimina kosan bir çocuktur. Zirh, onu giyen kimse için anlatildigi gibi bir adamdan isabet edecek ve onu genislik ve sikintili anlarda muhafaza edecek ve hilecilerin hilesinden onu kurtaracak bir nimettir. Bir kimsenin rüyada kendi üstünde demirden bir gömlek oldugunu görmesi, dinin korunmasina isarettir. Bazi tabirciler, bir kimse rüyada bir zirh giyse o kimse mülk ve mülk elde eder. Zirh korkudan belirli olmaga ve hanimin hayatina, mal ve menfaate isarettir. Zirh kadin için örtü veya kendisini koruyan kocadir. Zirh devlet ve saltanata nail olmaktir. Rüyada giyilen zirh, yardimci erkek kardese, yoksa sefkatli bir çocuga isarettir. Bazilan, zirh mal ve mülktür. Rüyada Zırh görmek ne demektir, Rüyada Zırh bakmak nasıl yorumlanır, Rüyamda Zırh gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Zırh İslami olarak neye delalet eder, Zırh rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678