Yerel SohbetYozgat’ta ESER projesi tanıtıldı

2 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Yozgat Valiliği Görüşme Salonunda yapılan tanıtım toplantısında konuşan Yozgat Valisi Ziya Polat, bu projeyi hayata geçiren İl Ulusal Eğitim Müdürlüğü çalışanlarına teşekkür etti.

Vali Polat, “Göreve geldiğimiz sürece Yozgat’ın eğitimine nasıl katkı maddesi sağlarız onun çabası içerisinde olduk. Bu kapsamda sağolsun arkadaşlarımızla 3 aydır yapılan çalışmaları bir çatı altında toplayabilmek için ESER projesiyle öğrencilerimizi, velilerimizi bu işe nasıl müşterek edebiliriz onun kaygısı içinde çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz. Bu düşünceyle bu işe girdik inşallah başarı Yozgat’tan esecek. Biz daima akademik başarıyı baz alıyoruz fakat bizim amacımız sadece akademik galibiyet yok bunun yanına sportif, kültürel ve sosyal hayatta çocuklarımıza milli ve manevi değerlerine alt birer değerinde yetiştirmektir” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı ise Eğitim Stratejisinde Etkili Roller Projesi’nin 2023 Eğitim Vizyonuna yönelik, stratejik etkin rol olmak amacıyla oluşturulmuş yenilikçi ve devingen bir yol rehberi olduğunu söyledi.

Toplantıya Belediye Başkanı Celal Köse, Prof. Dr. Yücel Güney ve ilçe milli eğitim müdürleri katıldı.

sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678