KadıncaYemek Yemek odası dekorasyonu fikirleri perde seçimine dikkat!

1 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Yemek odası dekoru nasıl yapılır? Yemek odası dekorasyon fikirleri neler? Evin en çok kullanılan ve en çok göz önünde olan bölümlerinden biri olan yemek odasının nasıl içten dekore edilebileceğini sizler için araştırdık. İşte zarif ve şık bir yemek odası için uyarı etmeniz gereken püf noktalar! 

SALON RENKLERİYLE AHENK YAKALAYIN

Salon ve yemek yemek masası uyumuna mutlaka dikkat edin. Bunlar arasında renk uyumuna uyarı edilmediği zaman konsept uyumsuzluğu ortaya çıkabiliyor. bu nedenle salonunuza yer alan renk, tasarım ve aksesuarların birbiriyle düzenli olmasına itina gösterin. 

PERDE SEÇİMİNE AMAN DİKKAT 

Yemek masaları genelde salonun manzaraya bakan kısmına konulmaktadır.Manzarının etkisini arttırmak istiyorsanız belli perde seçimine uyarı ertmelisiniz. Dıştan gelen ışığı asla kesmeyecek bir perde seçmeye itina göstermelisiniz. Bunun yanı sıra seçtiğiniz perde masaya ve duvarlara da uyumlu olmalıdır. 

BEYAZ RENKLERLE EVİNİZİ AYDINLATIN 

Beyaz renkler evin daha canlı ve ışıltılı görünmesini sağlayacaktır. Konut içerisinin daha aydınlık ve canlı görünmesini istiyorsanız muhakak beyaz mobilyaları tercih etmelisiniz. Yemek masasını pencere önüne konumlandırmak da gün ışığından faydalanmayı sağlayacaktır.

AYDINLATMALARA YER AÇIN 

Yemek Yemek masasının olduğu bölümde güzel bir görüntüye ulaşmak istiyorsanız özel aydınlatmalar seçim edebilirsiniz. Salonu aydınlatacak düzenli bir aydınlatıcı ile ortama hoş ve kibar bir dış görünüş katacağınızdan kesin olabilirsiniz. 

sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678