Geveze Dizi Yasaklanmış Elma 98. Bölüm Fragmanı

1 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Yasaklanmış Elma dizisinde, iki kardeşin birbirinden farklı öyküsü ele alınıyor. Birbirine ayrıca fazla düşkün hem de fazla ayrı kişiliklere sahip olan bu iki kardeşin, iş hayatlarındaki ani değişimler hayatlarındaki dönüm noktası olacaktır. Yıldız’ın, Ender Argun ile tanıştıktan sonra kocası Halit Argun’dan kurtulması için eline bir fırsat geçmiştir. Zeynep ise, çalıştığı firmada ama Alihan’ın ortağının Halit olduğunu öğrenecektir. böylece Yıldız’ı epeyce zorlu bir işlem beklemektedir.

Fox Tv ekranlarının yep yeni dizisi Yasak Elma, yepyeni bölümleriyle ekranlarda yayınlanmaya devam ediyor. Yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt’un üstlendiği Yasaklanmış Elma dizisinde Talat Bulut, Şevval Sam, Övünç Tuna, Eda Ece, Sevda Erginci, Şafak Pekdemir, Barışma Aytaç, İrem Kahyaoğlu, Kıvanç Kasabalı, Nilgün Türksever, Sinan Eroğlu, İlker Kaboğlu, Ayşegül Çınar ve Tuğçe Koçak gibi gibi başarılı isimler yer alıyor.

Yasak Elma dizisi her Pazartesi günü saat 20:00’da Fox Tv ekranlarında!

Yasak Elma dizisi karakterleri

Halit Argun (Talat Bulut); Varlıklı iş adamı Halit, kadınlara olan düşkünlüğü ile tanınır. Akıllı ve hürmet duyulan bir kişiliğe sahip olan Halit’in çapkınlığı vazgeçilmezleri arasındadır.

Ender Argun (Şevval Sam); Halit Argun’un yanına sekreter olarak çalışmaya başlayan Ender, varlıklı iş adamı Halit’ten hamile kalarak istediği güce kavuştuğunu düşünür.

Alihan Taşdemir (Övünç Tuna); Iftihar, İstanbul’un en sinyâl genç meslek adamlarından birisidir. Etrafındaki herkesin ondan çekinmesinden mutluluk duyar.

Yıldız Yılmaz (Eda Ece); Halit’in civarda pervane olan Yıldız, onunla evlenemek için elinden geleni ardına koymayacaktır. yaşam koşulları iyi olan bir yaşam elde yapabilmek için varlıklı bir koca şarttır.

Zeynep Yılmaz (Sevda Erginci); Gerek karakteri gerekse çalışkan ve dürüst yapısı ile insanları etkilemeyi başaran Zeynep, Yıldız’ın kız kardeşidir. Haksızlığa karşı tahammülü yoktur.

Zehra Argun (Şafak Pekdemir); Halit’in kızı Zehra, babasının evliliklerine daima karşı olmuştur.

Caner Çelebi (Uzlaştırma Aytaç); Ender’in kardeşi Caner, diğerlerine tarafından daha hazırcıdır.

Şengül Doğan (İrem Kahyaoğlu); Mahallenin çekicilik salonu işletmecisi Şengül, Yıldız’ın eski patronudur.

Sinan (Kıvanç Kasabalı); Üniversite aşkı ile evlendikten daha sonra hekim olan Sinan, eşinden boşanır ve Ender ile karşılaşır.

Yasaklanmış Elma 98. Birim Özeti

Yasak Elma, yeni bölümü ile 15 Şubat Pazartesi 2021 tarihinde Fox Tv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan SohbetGoogle Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740