Geveze DiziYasaklanmış Elma 95. Birim Fragmanı

1 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Yasaklanmış Elma dizisinde, iki kardeşin birbirinden öbür öyküsü ele alınıyor. Birbirine hem çok düşkün ayrıca de çok bambaşka kişiliklere sahip olan bu iki kardeşin, meslek hayatlarındaki ani değişimler hayatlarındaki dönüm noktası olacaktır. Yıldız’ın, Ender Argun ile tanıştıktan sonradan kocası Halit Argun’dan kurtulması için eline bir fırsat geçmiştir. Zeynep ise, çalıştığı firmada fakat Alihan’ın ortağının Halit olduğunu öğrenecektir. bu nedenle Yıldız’ı oldukça zorlu bir işlem beklemektedir.

Fox Tv ekranlarının yep yeni dizisi Yasak Elma, yepyeni bölümleriyle ekranlarda yayınlanmaya devam ediyor. Yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt’un üstlendiği Yasak Elma dizisinde Talat Bulut, Şevval Sam, Onur Tuna, Eda Ece, Sevda Erginci, Şafak Pekdemir, Uzlaşma Aytaç, İrem Kahyaoğlu, Kıvanç Kasabalı, Nilgün Türksever, Sinan Eroğlu, İlker Kaboğlu, Ayşegül Çınar ve Tuğçe Koçak gibi gibi başarılı isimler yer alıyor.

Yasaklanmış Elma dizisi her Pazartesi günü saat 20:00’da Fox Tv ekranlarında!

Yasak Elma dizisi karakterleri

Halit Argun (Talat Bulut); Varlıklı meslek adamı Halit, kadınlara olan düşkünlüğü ile tanınır. Akıllı ve saygı duyulan bir kişiliğe sahip olan Halit’in çapkınlığı vazgeçilmezleri arasındadır.

Ender Argun (Şevval Sam); Halit Argun’un yanına sekreter olarak çalışmaya başlayan Ender, zengin meslek adamı Halit’ten gebe kalarak istediği güce kavuştuğunu düşünür.

Alihan Taşdemir (Onur Tuna); Onur, İstanbul’un en dikkat çekici genç meslek adamlarından birisidir. Etrafındaki herkesin ondan çekinmesinden mutluluk duyar.

Yıldız Yılmaz (Eda Ece); Halit’in civarda pervane olan Yıldız, onunla evlenemek için elinden geleni ardına koymayacaktır. hayat şartları iyi olan bir yaşam elde olabilmek için zengin bir koca şarttır.

Zeynep Yılmaz (Sevda Erginci); Gerek karakteri gerekse işine düşkün ve doğru yapısı ile insanları etkilemeyi başaran Zeynep, Yıldız’ın kız kardeşidir. Haksızlığa aleyhinde tahammülü yoktur.

Zehra Argun (Şafak Pekdemir); Halit’in kızı Zehra, babasının evliliklerine daima karşı olmuştur.

Caner Çelebi (Barıştırma Aytaç); Ender’in kardeşi Caner, diğerlerine göre daha hazırcıdır.

Şengül Doğan (İrem Kahyaoğlu); Mahallenin alımlılık salonu işletmecisi Şengül, Yıldız’ın eski patronudur.

Sinan (Kıvanç Kasabalı); Üniversite aşkı ile evlendikten sonra doktor olan Sinan, eşinden boşanır ve Ender ile karşılaşır.

Yasak Elma 95. Bölüm Özeti

Yasak Elma, yeni bölümü ile 25 Ocak Pazartesi 2021 tarihinde Fox Tv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan SohbetGoogle Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678