Geveze Dizi Yasaklanmış Elma 101. Birim Fragmanı

1 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Yasaklanmış Elma dizisinde, iki kardeşin birbirinden öbür öyküsü ele alınıyor. Birbirine keza çok düşkün keza de fazla bambaşka kişiliklere sahip olan bu iki kardeşin, iş hayatlarındaki ani değişimler hayatlarındaki dönüm noktası olacaktır. Yıldız’ın, Ender Argun ile tanıştıktan daha sonra kocası Halit Argun’dan kurtulması için eline bir fırsat geçmiştir. Zeynep ise, çalıştığı firmada ancak Alihan’ın ortağının Halit olduğunu öğrenecektir. bu nedenle Yıldız’ı oldukça zorlu bir süreç beklemektedir.

Fox Tv ekranlarının yep yeni dizisi Yasak Elma, yepyeni bölümleriyle ekranlarda yayınlanmaya devam ediyor. Yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt’un üstlendiği Yasaklanmış Elma dizisinde Talat Bulut, Şevval Sam, Övünç Tuna, Eda Ece, Sevda Erginci, Şafak Pekdemir, Barıştırma Aytaç, İrem Kahyaoğlu, Kıvanç Kasabalı, Nilgün Türksever, Sinan Eroğlu, İlker Kaboğlu, Ayşegül Çınar ve Tuğçe Koçak gibi gibi başarılı isimler yer alıyor.

Yasaklanmış Elma dizisi her Pazartesi günü saat 20:00’da Fox Tv ekranlarında!

Yasaklanmış Elma dizisi karakterleri

Halit Argun (Talat Bulut); Varlıklı meslek adamı Halit, kadınlara olan düşkünlüğü ile tanınır. Zeki ve saygı duyulan bir kişiliğe sahip olan Halit’in çapkınlığı vazgeçilmezleri arasındadır.

Ender Argun (Şevval Sam); Halit Argun’un yanında sekreter olarak çalışmaya başlayan Ender, varlıklı meslek adamı Halit’ten hamile kalarak istediği güce kavuştuğunu düşünür.

Alihan Taşdemir (Iftihar Tuna); Onur, İstanbul’un en işaret genç iş adamlarından birisidir. Etrafındaki herkesin ondan çekinmesinden sevinç duyar.

Yıldız Yılmaz (Eda Ece); Halit’in civarda pervane olan Yıldız, onunla evlenemek için elinden geleni ardına koymayacaktır. hayat şartları iyi olan bir yaşam elde edebilmek için zengin bir koca şarttır.

Zeynep Yılmaz (Sevda Erginci); Gerek karakteri gerekse gayretli ve doğru yapısı ile insanları etkilemeyi başaran Zeynep, Yıldız’ın kız kardeşidir. Haksızlığa aleyhinde tahammülü yoktur.

Zehra Argun (Şafak Pekdemir); Halit’in kızı Zehra, babasının evliliklerine daima karşısında olmuştur.

Caner Çelebi (Uzlaştırma Aytaç); Ender’in kardeşi Caner, diğerlerine tarafından daha hazırcıdır.

Şengül Doğan (İrem Kahyaoğlu); Mahallenin çekicilik salonu işletmecisi Şengül, Yıldız’ın eski patronudur.

Sinan (Kıvanç Kasabalı); Üniversite aşkı ile evlendikten daha sonra hekim olan Sinan, eşinden boşanır ve Ender ile karşılaşır.

Yasak Elma 101. Birim Özeti

Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü merakla izlenen, Yasaklanmış Elma 101. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 08 Mart 2021, Pazartesi akşamı yayınlanacak. Yasaklanmış Elma yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Melis Civelek kadar kaleme alınan, Övünç Tuna, Sevda Erginci, Eda Ece, Şevval Sam, Talat Bulut ,Şafak Pekdemir,Uzlaşma Aytaç,İrem Kahyaoğlu,Kıvanç Kasabalı,Nilgün Türksever,Sinan Eroğlu,İlber Kaboğlu gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Yasak Elma dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen bütün ayrıntı internet sitemizde
sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan SohbetGoogle Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740