KadıncaVakti olmayan annelere güzellik önerileri neler kurtarıcınız olacak ipuçları!

1 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Her kadın, kendini güzel ve iyi hissetmek ister. Ama bebek sahibi olduktan daha sonra kendinize süre ayıramıyor olabilirsiniz hemen hemen hiç dikkatle bile iyi görünmeyi başarabilirsiniz. Gözaltlarınızdaki siyah halkalardan, ihmal edilmiş saçlardan ve eşofman altından oluşan görünüşünüzden kurtulmak gerçekte çok kolay. Bütün anneler; ciltlerine, saçlarına ve genel sağlıklarına dikkat etmelidir. Bebekler alaka bekler. Çekicilik rutininiz her ne değin arka plana itilmiş olsa da, aynaya baktığınız ve kendinize zaman ayırmanız gerektiğini söylediğiniz bir takım zamanlar mutlaka olmalıdır. 

Basit fakat güzel makyajlar yapın

Makyaja ayıracak fazla pozitif zamanınız eminizki yoktur. Bu kısıtlı zamana karşın güzel ve rahat görünmek size kendinizi iyi hissetirecektir. Şayet işe sırası gelmişken, şayet de iyi belirmek istediğiniz bir etkinliğe hazırlanırken olabilir. Bu durumlarda daha hafif ve sade makyajlara yönelmelisiniz. Elmacık kemikleri, dudaklar, kirpikler ve yanaklarınıza renk verebilirsiniz. 

Hoş görünen saçlar

Saç modeli seçerken fazla fazla bakım gerektirmeyen bir model seçin. Popüler olan at kuyruğu veya topuzu seçim edebilirsiniz bu saç modelleri süre almadığı için kurtarıcı olabilir. 

Deri bakımı 

Sağlıklı bir cildin esas kuralı temizliktir. Diğer hiçbir şey yapacak vaktiniz yoksa bile cildinizi güzelce temizlerseniz, gözenekleriniz pak kalacağından sivilce ve siyah nokta gibi problemlere aleyhinde önlem almış olursunuz. 

Akşamları yıkanın

Eğer sabahları yıkanan bir anneyseniz, banyonuzu akşama alın. Çocukların uyumasını bekleyip banyoya girerseniz, kimse sizi bölmeden kendinize daha sıcacık vakit ayırabilirsiniz. 

sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678