Rüya Tabirleri Vagon Bakmak

1 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Vagon Görmek Ne Anlama Kazanç, İslami Vagon Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Vagon Görmek Ne Kavrayış Gelir?
Bakınız; Tren.Rüyada vagon bakmak , bir seyahate çıkacağınıza işarettir. Ayrıca bir kimse kömür doymuş vagon görürse, onun varlıklı olmasına; diğer birşey ile doymuş ise, ardışık zorluk ve sıkıntıya; içi anlamsız vagon ise, ücreti ya da kazancı eksik bir işe yorumlanır. Rüyada vagon bakmak, bir yolculuğa çıkacağınıza yorumlanır. Kömür yüklü vagon görmek, zengin olmaya yorumlanır. Abes vagon görmek ise, az ödenti alacağınız bir işe gireceğinizi sinyâl eder. Rüyada bir vagon içinde bulundugunu gören, o yilin çok mutlu geçecegine belli olur. Yüklü bir vagon görmek, ticarette kolayliga ugrayacagina, bos bir vagon bakmak ise zorlukla para kazanacagina isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada vagon bakmak, seyahata çikmaya veya bir dosta kavusmaya isarettir,Rüyada vagon içersinde seyahat ettiğinizi görmek; geleceğinizin fazla parlak ve huzurlu olacağına işarettir. Rüyada Vagon görmek ne demektir, Rüyada Vagon görmek nasıl yorumlanır, Rüyamda Vagon gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Vagon İslami olarak neye delalet eder, Vagon rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740