Geveze TeknolojiUncharted filmi 2022 Şubat ayına ertelendi

1 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Uzun süredir sürekli Uncharted serisinin film uyarlaması, yönetmen değişiklikleri ve gecikmelerle ilgili efsanevi bir geçmişe sahip. Ama proje hakkındaki haberler son zamanlarda alışılmadık şekilde iyi gidiyordu. Çekimler bitti, epeyce alımlı birkaç devlete ait bakış paylaşıldı ve başrol oyuncusu Tom Holland buna “hayalini kurduğu her şey” adını verdi. Hal böyle olunca hayranların beklentileri de bu doğrultuda yükseldi.

Uncharted filmi için Şubat 2022’ye değin beklememiz gerekecek

Muhtemelen “post prodüksiyona” geçen Uncharted filmiyle, daha önce hedeflenen 16 Temmuz 2021 lansman tarihi ulaşılması olası bir tarih gibi görünüyordu. Alt dünya genelinde COVID-19 salgınının daha da artmasıyla bu stil gecikmeler ve durdurma haberleri her zaman karşımıza çıkma olasılığı olan şeyler.

THR göre bildirilene kadar, Sony yüksek profilli birkaç filminin çıkış tarihini erteleyecek. Ghostbusters: Afterlife -daha önce birkaç kere ertelenmişti- birincil lansman tarihi olan 11 Haziran’dan 11 Kasım’a dek ertelendi. Benzer şekilde Peter Rabbit 2: The Runaway de 2 Nisan’dan 11 Haziran tarihine erteleniyor. Kay Cannon’un Cinderella filmi de 5 Şubat tarihi yerine 16 Temmuz’da karşımıza çıkacak.

Uncharted filmi 2022 Şubat ayına ertelendi

Uncharted filmi için de bu erteleme silsilesinden sonra 11 Şubat 2022’de yayınlanacağını belirtelim. bununla birlikte fazla sevilen PlayStation serisi için yapılacak bu film, son film de olmayacak gibi görünüyor. CES 2021‘de konuşan Sony Interactive Başkanı Jim Ryan, Uncharted filminin “hikaye anlatımımızın yeni medyaya ve hatta daha geniş kitlelere yayılmasının sadece başlangıcı” olduğunu söylüyor.

Yeni filmde Örümcek Adam filmlerinden tanıdığımız Tom Holland, Nathan Drake karakterini canlandıracak. bununla birlikte filmin oyuncu kadrosunda Mark Wahlberg, Antonio Banderas, Tati Gabrielle ve Sophia Ali gibi ünlü isimler de yer alıyor. Venom filmiyle bilinen Ruben Fleischer imzasını taşıyacak filmin senaryosunu Art Marcum ve Matt Holloway kaleme alıyor. İlk kez 16 Temmuz 2021’de izleyicilerin huzuruna çıkması planlanan film şimdi 11 Şubat 2022 tarihinde sinemaseverler ile buluşacak. Peki sizler Uncharted filmi hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi ve fikirlerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı unutmayın.

sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678