Rüya TabirleriTutun ve duman Bakmak

1 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Tutun ve duman Görmek Ne Anlama Gelir, İslami Tutun ve duman Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Tutun ve duman Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüyada duman görmek, çetinlik ve siddete, Allah-u Teala tarafindan gelecek azaba isarettir.Bundan dolayi bir kimse, rüyada kendi dükkan veyahut evinden duman çiktigini görse, o kimse maisetinde sikinti ve siddetten, nefret ve darliktan sonra hayir, ucuzluk ve bolluga erer,Eger görülen duman içinde et pisen bir ocaktaki atesten çikiyorsa, sikinti vesiddetten sonradan rüya sahibinin ulasacagi mal ve iyilige, ucuzluk, bolluk, çoknimet ve ferahliga isarettir.Rüyada görülen duman, endişe, hüzün, siddet, gaddarlık yahut Allah-u Tealatarafindan yok olmaya yahut kitlik ve pahalilik ile azaba isarettir.Bazen de duman, onun çiktigi taraftan gelecek haberlere isarettir. Rüyada Tutun ve duman bakmak ne demektir, Rüyada Tutun ve duman bakmak nasıl yorumlanır, Rüyamda Tutun ve duman gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Tutun ve duman İslami olarak neye delalet eder, Tutun ve duman rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678