Pc ProgramlarTimote program indir!!!

1 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Timote eğer Spotify üzerinden müzik dinlemeyi seviyorsanız epeyce işinize yarayabilecek bir uzakta denetim sistemi.

Bilgisayarlarınıza ayrıntılarıyla ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir Spotify uzakta denetim yazılımı olan Timote esas olarak Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon veya tabletinizi kullanarak bilgisayarınız üstünde çalışan Spotify’ı yönetmenizi mümkün kılıyor. Bu sayede bilgisayar başında olmasanız bile Spotify üstünde hangi parçaların oynatılacağını, ses seviyesini ayarlayabiliyorsunuz veya gerektiğinde müziği durdurabiliyorsunuz. Eğer koltuğunuzda arkanıza yaslanarak müzik dinleme keyfi yaşamak, arkadaş toplantılarında ve partilerde bir yanlamasına müzik dinlemek, bir yana da laflamak isterseniz Timote aradığınız çözüm olabilir.

Timote uygulaması Android cihazınızda tıpatıp bir medya oynatıcı gibi çalışıyor. Aradaki tek ayrım ise sesin Android cihazınızın hoparlörlerinden değil bilgisayarınıza alt ses sisteminden gelmesi. Timote ile çalan şarkıyı görebilir, parça arayabilir, favorilerinize, çalma listelerinize, parça geçmişinize göz atabilirsiniz.

Timote yazılımından faydalanabilmek için Timote Android uygulamasını Android cihazınıza yüklemeniz, ardından indireceğiniz bu bilgisayar istemcisiyle Timote uygulamasını eşleştirmeniz gerekiyor. Timote Android uygulamasını bu bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz:

sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuşturGevezeBiz Sohbet indir sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuşturGevezeBiz Sohbet indir

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678