Vizyon filmler The Little Things Fragmanı Yayınlandı

2 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rami Malek, Jared Leto ve Denzel Washington gibi ünlü oyuncuların başrolde olduğu “The Little Things” filminden fragman yayınlandı.

John Lee Hancock’un filmin hem yönetmeni ayrıca de senaristi olarak gördüğümüz yapımın kadrosunda, Oscar ödüllü oyuncular Rami Malek, Jared Leto ve Denzel Washington gibi isimler yer alıyor. Bir çabuk katili yakalamaya çalışan iki polisin öyküsünü odağına bölge film 2021’de vizyona girecek.

Umutsuz bir şerif yardımcısı olan Deke, Los Angeles Ceza Bürosu’nda bir dedektif olan Baxter ile bir hızlı katili yakalamak üzere iş birliği içine girer. Deke’in altıncı duygusal gerçekleşen olaylardaki ufak teferruat hakkında olağanüstü derecede kuvvetli çalışır ve bir şekilde ip ucu bulabilme kabiliyeti vardır. Fakat Deke’in kurallar ile pek arası yoktur ve bu Baxter ile olan ilişkilerini bir çıkmaza sokar. öte yandan Deke geçmişinden gelen karanlık bir sır ile sürekli uğraş eder.

Warner Bros.’un kararı ile sinemalar ile aynı anda HBO Max’te yayınlanmaya başlayacak “The Little Things” için planlanan vizyon tarihi ise 29 Ocak 2021.

sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781