Rüya Tabirleri Su dolabı Görmek

1 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Su dolabı Bakmak Ne Anlayış Kazanç, İslami Su dolabı Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Su dolabı Bakmak Ne Anlama Gelir?
Kuyu ve nehirlerden su edinmek için kurulan döner dolap hareket halinde görülürse ticaret ve yolculuğa, durgun ve kırık halde görülürse geçimde durgunluğa yahut yolculuğu iptal etmeye, Bu dolap, malın bekçisine de delalet eder.Rüyada görülen su dolabi, malin bekçisidir. Bazi tabirciler, dolap dolasir bir halde bulunursa, yolculuga, eger kirilmis yoksa durmus bir halde olursa geçimin durgunluguna ve yolculugun iptaline isarettir, dediler. Bazilan da, ticaretin iyi gitmesine, durumun yolculuga dönmesine isarettir, dediler. Eger dolabin döndügü süre nese verici hoş sesleri varsa, haberlere yoksa rüya sahibinin isitecegi Kur’ana isarettir. Su dolaplarinin sesleri rüyada onu isiten kimse için aglama ve bagirmadir,,i bilhassa isdirap veren ve rahatsiz eden bir sesi varsa, ip ve iplik büküleni dolap, pak rizik ve bekar için evlenmek ve hoş bir hayattir. Rüyada su ile dönen ve sese çikaran su dolabim bakmak, insanlarin mallarim mesakkat ve mihnet içinde koruyan hizmetçiye isarettir. Su ile dönen dolaplar, ticaretin canliligina durumlarin degismesine ve yolculuga isarettir. Rüyada Su dolabı görmek ne demektir, Rüyada Su dolabı bakmak nasıl yorumlanır, Rüyamda Su dolabı gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Su dolabı İslami olarak neye kötüye işaret eder, Su dolabı rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740