Rüya Tabirleri Su değirmeni Bakmak

1 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Su değirmeni Bakmak Ne Anlama Gelir, İslami Su değirmeni Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Su değirmeni Bakmak Ne Anlama Gelir?
Bakınız; Değirmen.Bugday ögütülen degirmeni görmek, ilim merkezi ve mahkemeye isarettir. Çünkü degirmen, insanlarin girip çiktigi, ölçek, terazi adalet ve insafin oldugu bir yerdir. Degirmen görmek, ögütülen seyden azıcık alindigmdan dolayi rizka ve kazanca isarettir.Degirmen taslarin birbirleri üstünde olmasi ve aralarindan un çikmasindan dolayi birlesmelerinden çocuk hasil olan kankocaya isarettir. Bazen, degirmen, endişe, keder, sikinti ve bas agnsina, ara sıra de su çekilen dolaba isarettir. Degirmende insan ögütülüyorsa fitneye ve ölüme isarettir. Rüyada görülen degirmen, yenilmeyen seyleri ögütürse, kitlik ve pahalilik olacagina isarettir. Rüyada görülen degirmenin unu fazla olur, anbar ve mahzenleri doldurursa, rizka, ziraatin gelismesine, ucuzluga, hastaliktan sifa bulmaya isarettir. Yaban kirazi, çögen otu, aci bakla ve kina agaci gibi seyleri ögüten degirmeni bakmak, temizlige, üzüntü, üzüntü ve hastaliklarin gitmesine, borçlan ödemeye isarettir. Rüyada Su değirmeni bakmak ne demektir, Rüyada Su değirmeni görmek nasıl yorumlanır, Rüyamda Su değirmeni gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Su değirmeni İslami olarak neye kötüye işaret eder, Su değirmeni rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740