Geveze Dizi Son Yaz 12. Bölüm Fragmanı

1 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

O3 Medya’nın Fox TV için hazırladığı Son Yaz dizisinin yapımcılığını Saner Akort üstleniyor. Senaryosu Deniz Dargı, Cem Görgeç ve Cenk Boğatur gibi başarılı senaristler göre kaleme alınan dizinin yönetlenliğini ise Burak Arlıel üstleniyor. Çekimleri İzmir’in Urla ilçesinde yapılan dizinin başrollerini ise Ali Atay, Alperen Duymaz, Funda Eryiğit, ve Hafsanur Sancaktutan paylaşıyor.

Son Yaz dizisinin konusu ise şöyle; Selim Kara (Ali Atay), disiplinli, idealist ve bir böylece da işine düşkün Cumhuriyet savcısıdır. Ailesini işinden koruyabilmek için İstanbul’da yaşayan Selim, yıllar önce hapishaneye gönderdiği organize suç lideri Selçuk Taşkın’dan (Arif Pişkin) çok büyük bir teklif alır. Yıllardır gerisinde olduğu organize kabahat örgütünü çökertmek için elinde büyük bir koz yer alan Selim’in fırsat ayağına gelmiştir ama Selçuk Taşkın’ın şahitlik yerine getirmek için tek bir şartı vardır! O da oğlu Akgün Gökalp Taşkın’ın bizzat Selim Kara kadar korunmasıdır… Selim, Selçuk’dan gelen teklifi acele ile kabul eder ama işler zannettiği kadar kolay ilerlemeyecektir.

İşlerinin aralarında kaybolan Selim ailesini ihmalkârlık ettiğinin farkındadır oysa onları koruyabilmek için bunu gerçekleştirmek zorundadır. Akgün’ü koruma altına alan Selim’i hayat hiç beklemediği bir yerden sınar… Eşi Canan (Funda Eryiğit) boşanmak istiyordur.

Ailesinin dağılmasını engellemek için apar topar İzmir’e dönmek zorunda kalan Selim, Selçuk’a verdiği sözü miktar ve Akgün’ü de yanına götürür. Ailesinin yaşadığı Hak Sitesi’nde yeni bir daire satın alan ve Akgün ile burada birlikte yaşamaya başlayan Selim işleri yoluna koyacağından emindir. Tam işler yoluna gireceği sırada Canan, Akgün’ün reel kimliğini öğrenir ve boşanma davasını hızlandırır.

Canan’ın Akgün’ün gerçek kimliğini öğrenmesi, Akgün’ün Selim’in kızı Yağmur’la yakınlaşması işleri ayrıntılarıyla çıkmaza sokarken herkesin hayatı hızla değişecektir…

Son Yaz 12. Bölüm Özeti

Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Son Yaz 12. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 19 Mart 2021, Cuma akşamı yayınlanacak. Son Yaz yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Deniz Dargı, Cem Görgeç, Cenk Boğatur kadar kaleme alınan, Alperen Duymaz, Ali Atay, Funda Eryiğit, Hafsanur Sancaktutan,Emre Karayel, Sinan Tuzcu, Şebnem Dönmez, Arif Pişkin, Sezer Avcı, Halil Babür, Yasemin Printer, Erdem Şanlı, Yunus Narin, Soy Nedim Arman, Sarp İkiler, Cengiz Okuyucu gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Son Yaz dizisinin son birim fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde
sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan SohbetGoogle Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740