Geveze Dizi Seni Çok Bekledim 6. Birim Fragmanı

1 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

“Masal Tadında Aşk” sloganıyla tanıtılan Seni Fazla Bekledim dizisi DNZ Yapım kadar Star TV için hazırlanıyor. Senaryosu başrolünde yer alan Özcan Deniz göre kaleme alınan dizinin yönetmenliğini Sahin Altuğ üstleniyor. 

Seni Fazla Bekledim Konusu Ne?

Reel yaşanmış bir yaşam hikayesiden uyarlanan dizinin konusu ise şöyle; 1992 yılında yaşanan büyük depremde Kadir (Özcan Deniz) henüz 17 yaşındayken gözlerini korkunç bir manzaraya açar. Depremde babasını kaybetmiş ve öldü zannedilerek gömülmek üzereyken hayata her tarafta tutunmaya çalışır. Babasının ölümünün arkasında annesi diğer bir adamla evlenmiş ve Kadir için yaşam daha da zorlaşmıştır. Babasız çoğalan Kadir yaşadığı tüm felaketlere karşın ayakta dimdik durmayı başarmış kuvvetli bir işadamı olmayı başarmıştır.

Ayliz (İrem Helvacıoğlu) ve Kadir’in yolu hiç beklemedikleri bir anda büyük bir rastlantıyla kesişir ve hiç beklemedikleri anda yaşam onları bir araya getirir. Kadir’in ilgisinin haberdar ve evlilik hazırlığında olan Ayliz ne kadar korksa da yaşanacakların önüne geçemez.

Bu rastlantılar büyük bir aşka dönüşürken Ayliz ve Kadir’in aile sırları yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlar. Bütün yaşananlara karşın Kadir ve Ayliz aşklarına sahip çıkabilecek mi?

Seni Fazla Bekledim Oyuncuları Kimler?

Seni Fazla Bekledim dizisinin oyuncu kadrosunda Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu başrolleri paylaşırken, Mustafa Şanslı, Yıldız Kültür, Caner Şahin, İlhan Keyifli, Lila Gürmen, Ali İpin, Durul Bazan, Türkü Turan, Hakan Ümit Etmek, Sibel Kilolu, Gürkan Güzeyhuz, Şehsuvar Aktaş, Mehmet Ulay, Selen Domaç, Nihan Büyükağaç ve Damla Makar gibi başarılı oyuncularda rol alıyor.

Seni Çok Bekledim 6. Birim Özeti

Seni Çok Bekledim, yeni bölümü ile 05 Mart Cuma 2021 tarihinde Star Tv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, tekrar birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan SohbetGoogle Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740