Geveze Dizi Sen Çal Kapımı 35. Birim Fragmanı

1 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Mf yapım göre Romantik komedi türünde yapılan Sen Çal Kapımı iddiali bir kadro ile Temmuz ayına giriş yapıyor. Yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan yer alan dizinin senaryosunu ise Ayşe Üner Kutlu kaleme alıyor. Başrollerinde Hande Erçel, Kerem Bursin, Neslihan Yeldan, Bige Önal, Evrim Doğan, İsmail Ege Şaşmaz, Anıl İlter, Melisa Döngel, ÇAğrı Çıtanak,  Sitare Akbaş gibi başarılı oyuncuların yer aldığı dizinin çekimleri İstanbulda gerçekleştiriliyor. İlk bölümü ile 8 temmuz 2020 Çarşamba günü yayınlanmaya hazırlanan dizinin konusu ise şöyle, 

Eda onu hayata bağlayan en tutukulu şey olan okumak için çok mücadele harcamıştır. Yurtdışında eğitim olmak için burs bile bulmuştur. Herşey yolunda giderken edanın yurt dışı bursu bir anda kesilir. Okuması için tek olasılık olan bursu veren kişinin karşısına çıkar. İş adamı Serkan Bolat. Serkan ise Eda’nın bursunu geri vermek için tek bir koşul istek eder. 2 ay kendisi ile nişanlı kalması. Eda ilk öncelikle böyle kolay bir oyuna girmeyeceğini dile getirsede koşullar değişir. Serkan ile nişanlı gibi davranmaya başladıklarında hayatlarında içten bildikleri herşeyi baştan ve beraber yaşamaya başlarlar. Aşkı da. 

SEN ÇAL KAPIMI OYUNCU KADROSU

Eda Yıldız (Hande Erçel)

Eda anne ve babasını minik yaşta kaybetmiş, hayata kaybettikleri ile yok kazanacaklarını düşünerek tutunmuş, çağdaş ve bir okadar da şahsına münhasır bir genç kızdır. Hayallerini okumak üstüne kurmuş, ömrünün çiçeğe böceğe doğaya ayırmış tatlı ve güzeller güzelidir. 

Serkan Bolat (Kerem Bursin)

Serkan babasının holdingini devraldıktan sonra ismini başarıdan başarıya yazdırmış, hayattaki tek korkusu kaybetmek olan ve bunun için gönlünde sadece işe yer açan bir işaddımıdır. Zalim ve güçlüdür. Lakin bir gün insafsızca davrandığı edan karşısına çıkıp onu tepetaklak edene dek. 

Aydan Bolat ( Neslihan Yeldan)

Aydan hanım Serkan Bolat’ın annesidir. Eşi ile kaçarak evlenmiş lakin parçalanmış evlilikle sonuçlanan hayatında oğlu Serkan’a canını adamıştır. Asilzade bir aileden gelmesi onu stiline düşkün ülkü getirmiştir. Eşi ile ayrıldıktan daha sonra kontrol bağımlısı olmuş ve agorafobisi yüzünden sosyeteye şöförü ile uzakta karışmak zorunda kalır. 

 

Sen Çal Kapımı 35. Birim Özeti

Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü merakla izlenen, Sen Çal Kapımı 35. birim fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 13 Mart 2021, Cumartesi akşamı yayınlanacak. Sen Çal Kapımı yeni birim fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Ayşe Üner Kutlu kadar kaleme alınan, Hande Erçel,Kerem Bursin gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Sen Çal Kapımı dizisinin son birim fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm teferruat internet sitemizde
sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan SohbetGoogle Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740