Geveze Dizi Sen Çal Kapımı 34. Birim Fragmanı

1 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Mf üretim tarafından Romantik komedi türünde yapılan Sen Çal Kapımı iddiali bir kadro ile Temmuz ayına antre yapıyor. Yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan bulunan dizinin senaryosunu ise Ayşe Üner Kutlu kaleme alıyor. Başrollerinde Hande Erçel, Kerem Bursin, Neslihan Yeldan, Bige Önal, Evrim Doğan, İsmail Ege Şaşmaz, Anıl İlter, Melisa Döngel, ÇAğrı Çıtanak,  Sitare Akbaş gibi başarılı oyuncuların yer aldığı dizinin çekimleri İstanbulda gerçekleştiriliyor. İlk bölümü ile 8 temmuz 2020 Çarşamba günü yayınlanmaya hazırlanan dizinin konusu ise şöyle, 

Eda onu hayata bağlayan en tutukulu şey olan okumak için çok uğraş harcamıştır. Yurtdışında eğitim elde etmek için burs bile bulmuştur. Herşey yolunda giderken edanın yurt dışı bursu aniden kesilir. Okuması için tek ihtimal olan bursu veren kişinin karşısına çıkar. İş adamı Serkan Bolat. Serkan ise Eda’nın bursunu geri vermek için tek bir koşul talep eder. 2 ay kendisi ile nişanlı kalması. Eda birincil ilk olarak böyle basit bir oyuna girmeyeceğini dile getirsede şartlar değişir. Serkan ile nişanlı gibi davranmaya başladıklarında hayatlarında doğru bildikleri herşeyi baştan ve beraber yaşamaya başlarlar. Aşkı da. 

SEN ÇAL KAPIMI OYUNCU KADROSU

Eda Yıldız (Hande Erçel)

Eda anne ve babasını küçük yaşta kaybetmiş, hayata kaybettikleri ile yok kazanacaklarını düşünerek tutunmuş, çağdaş ve bir okadar da şahsına münhasır bir genç kızdır. Hayallerini okumak üstüne kurmuş, ömrünün çiçeğe böceğe doğaya ayırmış tatlı ve güzeller güzelidir. 

Serkan Bolat (Kerem Bursin)

Serkan babasının holdingini devraldıktan sonra ismini başarıdan başarıya yazdırmış, hayattaki tek korkusu kaybetmek olan ve bunun için gönlünde yalnızca işe yer açan bir işaddımıdır. Acımasız ve güçlüdür. Lakin bir gün merhametsizce davrandığı edan karşısına çıkıp onu başaşağı edene dek. 

Aydan Bolat ( Neslihan Yeldan)

Aydan bayan Serkan Bolat’ın annesidir. Eşi ile kaçarak evlenmiş ama parçalanmış evlilikle sonuçlanan hayatında oğlu Serkan’a canını adamıştır. Aristokrat bir aileden gelmesi onu stiline düşkün ayla getirmiştir. Eşi ile ayrıldıktan sonra denetleme bağımlısı olmuş ve agorafobisi yüzünden sosyeteye şöförü ile uzakta burnunu sokmak zorunda kalır. 

 

Sen Çal Kapımı 34. Bölüm Özeti

Sen Çal Kapımı, yeni bölümü ile 06 Mart Cumartesi 2021 tarihinde Fox Tv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yeniden birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan SohbetGoogle Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740