Rüya Tabirleri Sayı Görmek

1 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Rakam Bakmak Ne Kavrama Gelir, İslami Rakam Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Rakam Bakmak Ne Anlayış Kazanç?
Rüyada çift rakamlı sayı, hayra, tek rakamlı sayılar ise üzüntüye işarettir. Büyük rakamlı sayılar ise kazanç işareti olarak yorumlanır. Rüyada çift rakamlı sayı, iyiye, tek rakamlı sayılar ise kötüye yorumlanır. Büyük rakamlı sayılar ise para kazanmak demektir. SAZ: Rüyada saz çalındığının görülmesi, mutluluk verecek bir haber alınacağına ve rahatlayacağınıza yorumlanır. Her sayının bir anlamı vardır. Rüyasında rakam saydığını görebilen kimsenin sorunları az önce bitmemiştir.Rüyada çift rakamli sayi, hayra, tek rakamli sayilar ise üzüntüye isarettir. Büyük rakamli sayilar ise gelir isareti olarak yorumlanir. Rüyada Sayı bakmak ne demektir, Rüyada Rakam bakmak nasıl yorumlanır, Rüyamda Sayı gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Rakam İslami olarak neye kötüye işaret eder, Rakam rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740