Rüya TabirleriSansar Görmek

1 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Sansar Bakmak Ne Kavrayış Kazanç, İslami Sansar Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Sansar Bakmak Ne Anlayış Kazanç?
Zina yapmaya, onunla çaba etmek zina eden biriyle tartışmaya delalet eder.Yüze gülen fakat fena niyetli tanıdıktır. Sansarı okşamak zarar görmektir. Rüyada sansar görmek, bir dostunuzun hilesi. yüzünden büyük bir zarara ugrayacaginiza ve islerinizin, planlarinizin alt üst olacagina delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada sansar bakmak, zina etmeye isarettir. Rüyada sansar ile mücadele ettigini görebilen kimse, zina eden bir insan ile münakasa yapar. Rüyada Sansar bakmak ne demektir, Rüyada Sansar bakmak nasıl yorumlanır, Rüyamda Sansar gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Sansar İslami olarak neye delalet eder, Sansar rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678