Rüya TabirleriSandal Görmek

1 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Sandal Görmek Ne Anlama Kazanç, İslami Filika Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Sandal Görmek Ne Kavrayış Kazanç?
Bakınız; Kayık, Terlik.Genç bir erkeğin rüyasında kendisini sandalda görmesi, arkadaşça bir dost sandığı biri tarafından aldatılacağına ve baskı bir durumda kalacağına; daha büyük bir yaşta ise, para kaybı yüzünden daha kolay bir hayat yaşamaya zoraki olacak demektir. Genç bir kadın için, yeni ve dostça bir dost elde edeceğine; daha yaşlılar için, fena bir eve taşınacağına işarettir. Rüyada genç bir erkeğin kendini sandalda görmesi, dostu sandığı bir kişi tarafından ihanete uğrayacağına ve fazla mağdur durumda kalacağına yorumlanır. Sandalla gezinmek, istediğiniz şeyleri elde edecek ve muradınıza ereceksiniz demektir. İleri yaşta birisi için bu rüya büyük para kaybı nedeniyle daha kolay bir yaşama zorunlu olacak anlamındadır. Genç bir kadın için, yeni ve güzel bir aşk yaşayacağına yorumlanır. Eğer ağırbaşlı suda geziyorsanız istediğinizi elde edecek, hedeflerinize ulaşacaksınız, dalgalı suda geziniyorsanız, hayatınızda negatif gelişmeler olacak.Rüyada bir deniz kenarinda sandalla gezinti yapmakta olugunuzu bakmak, kisa bir seyahat yapacaginizi gösterir. Bir baska rivayete görede: Rüyada filika görmek, üzüntü, hüzün, sikinti, hastalik, darlik ya da kitlik içinde yer alan kimse için kurtulustur.Sandalla gezinmek, istediğiniz her şeyi elde edeceksiniz ve hedeflerinize ulaşacaksınız demektir.Rüyada sandal görmek; sevdiğiniz bir arkadaşınızla birlikte bir gün geçireceğinize, sandalla ziyaret etmek; aile ortamında bir huzursuzluk yaşanacağına, sandalın battığını görmek; size yapılacak evlenme teklifini iyice acele ile yanıt vermemeniz gerektiğine, bir kazaya uğramamak için titiz davranmanız gerektiğine işarettir. Rüyada Sandal görmek ne demektir, Rüyada Filika bakmak nasıl yorumlanır, Rüyamda Filika gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Sandal İslami olarak neye delalet eder, Filika rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678