Pc ProgramlarRamo 29. Bölüm Fragmanı

1 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Başrollerini Murat Şimşek, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Şatafat Sevindik, İdil Fırat, Sacide Taşaner, Görkem Sevindik gibi başarılı oyuncuların paylaştığı Ramo dizisi Show TV ekranlarında 14 Ocak  Salı seyircisi ile buluşacak. Yapımcılığını BKM Yapım’ın üstlendiği Ramo dizisinin senaryosunu Yılmaz Şahin yazarken, yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın yer alıyor. Dizinin müziklerini bir zamanlar çukurova dizisinin  jeneriklerini hazırlayan Aytekin Ataş yapıyor. 

Ramo Adana’da yaşamaktadır. Adananın yoksul ve fazlaca sorunlu mahallesi olan Taşkapı mahallesinde yaşamaktadır. Ramo mert ve cesur bir adamdır. Tüm mahalle gibi oda dayatılmış mecburiyetle patronu Cengiz için ailesi ile birlikte akaryakıt kaçakçcılığı yapar. CEngiz’in en piş işlerini Ramo ve ailesi yaptıkları halde ellerine geçen para karınlarını bile doyurmaz. Ramo ise artık bu gidişata dur der. İysan eder ve savaşı başlatır. Savaşı Cengizledir. Ancak Cengiz bu isyanın bedeli olarak Ramo’yu en çelimsiz yerinden vurur. Aşkından.

Ramo Oyuncu Kadrosu

Ramo (Murat Yıldırım)

Ramo yani hakiki adı ile Ramazan Çukurovalıdır. Merttir, cömerttir lakin boyun eğdiği patronu canına tak etmiştir. Ailesi ile Cezgiz için akaryakıt kaçakçılığı yapar lakin bir gün ayaklanma edip baş kaldırınca hayat savaşı başlar. 

Sibel (Esra Bilgiç)

Sibel Ramo’nun sevdalı olduğu kızdır. Başarılı bir avukattır ve Ramo ile düşman ailelerin çocuklarıdır. 

Sabahat (Sacide Taşaner)

Ramo’nun annesidir. Minimum Ramo dek gözü kara ve korkusuzdur. Oğlu için elinden gelse canını verir.

Boz (Ihtişam Sevindik)

Ramonun ailesinin büyüttüğü ve Ramo’nunda can dostudur. Minik yaşta babasının annesini öldüreceğini fark ettiğinde babası öldürür. Suçu annesi üstlenir ve Boz’u Sabahat büyütür. Ramo’nun hayatında can dostu Ramo birde kalbinin laf geçiremediği Ramo’nun kız kardeşi Fatma vardır. 

Ramo 29. Bölüm Özeti

Ramo, yeni bölümü ile 22 Ocak Cuma 2021 tarihinde Show Tv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yeniden birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan SohbetGoogle Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678