Vizyon filmler Outside The Wire Fragmanı Yayınlandı

2 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Anthony Mackie’nin başrolde olduğu “Outside the Wire” filminin ilk fragmanı yayınlandı.

Netflix’in bilim kurgu türündeki yeni yapımı “Outside the Wire”dan birincil fragman geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Ünlü oyuncu Anthony Mackie’nin başrolde olduğu film, yakın gelecekte bir insansız hava arabulucu (drone) pilotunun sıcak çatışma bölgesinde yaşadıklarını odağına alıyor.

Drone pilotu olan Leo (Damson Idris) aniden kendini ölümcül bir askeri bölgenin içinde bulur. Leo’nun buradaki görevi ise silah teknolojisinin ve silahların hatalı ellere geçmesini engellemektir. Vücudunda ileri teknolojiye sahip geliştirmeler barındıran Yüzbaşı Harp (Anthony Mackie) komutasında aşağıda çalışacak olan Leo, acaba android komutanı ile birlikte “kıyamet günü silahı” dedikleri cihazı bulabilecek midir?

Mikael Håfström’un yönettiği, Arash Amel ve Rowan Athale’nin senaryosunu yazdığı “Outside the Wire” 15 Ocak 2021 tarihinden itibaren Netflix üzerinden yayınlanmaya başlayacak.

sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781