Rüya Tabirleri Otopsi Bakmak

1 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Otopsi Görmek Ne Anlama Kazanç, İslami Otopsi Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Otopsi Görmek Ne Anlayış Gelir?
Otopsi ile ilgili rüyalar, fena bir haber alınacağı biçiminde yorumlanır. Otopsi ile ilgili rüyalar, fazla kuşkucu birisi olduğunuzu veya kötü bir haber alınacağınızı sinyâl eder. Rüyada bir ölüye otopsi yapildigini görmek, bas vurdugu bir is hakkinda kendisine ret cevabi verilecegine; kendisinin bir ölüye otopsi yaptigini görmek, bir mesele hakkinda veri edinmek için ya bir doktora veya bir avukat veyahut bir fen adamina müracaat edecegine yorumlanir. Rüyada Otopsi bakmak ne demektir, Rüyada Otopsi bakmak nasıl yorumlanır, Rüyamda Otopsi gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Otopsi İslami olarak neye kötüye işaret eder, Otopsi rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740