Geveze TeknolojiÖdeal, 2020’de toplam işlem sayısını yüzde 109 artırdı

1 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Ödeal, 2020 yılına ait parasal sonuçlarını açıkladı. Şirket, 2019 yılına kadar üye meslek yeri sayısını yüzde 20 artırarak, 40 bine ulaştırdı. Keza, toplam işlem sayısını yüzde 109 ve toplam operasyon hacmini yüzde 40 artırdı.

Ödeal’ın toplam aza meslek yeri sayısının yüzde 78’i girişimciler ve şahıs şirketleri

Ödeal’ın toplam aza meslek yeri sayısının yüzde 78’ini kişisel girişimciler ve şahıs şirketleri; geri kalan yüzde 22’lik kısmını ise limited şirketler ve kooperatiflerle, dernekler oluşturuyor. Büyük kurum ve bankalarla meslek birliği yapma stratejik hedefi doğrultusunda 2019 yılındaki Halkbank iş birliğine bu sene Türk Telekom ve Şekerbank’ı ekleyen Ödeal, 2020 yılında keza TURK Finansman A.Ş. ile ParamKredi üzerinden güçlerini birleştirdi.

Ödeal Kurucu Genel Müdürü Fevzi Güngör, 2020’de, pandeminin gelirler üstünde oluşan baskısına karşın, hizmet ve mahsul geliştirmelerine ve dijital iyileştirmelerine ara vermeden devam ettiklerini söyledi. Güngör, yeni geliştirdikleri reyonda mobil ödemeyi sağlayan ve mağazalardaki kasa kuyruklarını ortadan kaldıran Ödeal API ve bilhassa pandemi döneminde keskinleşen alıcı hassasiyetlerine uygun bir hizmet olan Cepte POS ürünlerinin bu konuda iyi örnekler olduğunu belirtti. 

Ödeal’ın 2021 ve gelecek hedeflerinden de bahseden Güngör, şu ifadeleri kullandı:

Bankalar ve büyük kurumlarla meslek birliği stratejik hedefimizde benzer şipşak ilerleyeceğiz. Hem aza iş yeri sayımızda 50 bin barajını aşmak ilk hedeflerimizden birisi. Dirençli tüketim malları ve elektronik ürünlerin satın alınması aşamasında tüketicilerin nakit ihtiyacını seri olarak çözümlemeleri için “Kredi-POS” ürünümüzü geliştirmeye devam ediyoruz. Bu ürünümüz ile alışveriş esnasında kredi alımını kolaylaştırarak, aza iş yeri ve müşterileri için ürettiğimiz çözümlerimize bir yenisini daha eklemiş olacağız. bununla beraber, Cepte POS ürünümüze QR ile ödeme, ses ile ödeme gibi ayrı ödeme seçenekleri de ekleyerek, ödeme alma yöntemlerimizi zenginleştiriyoruz.

sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678