Vizyon filmler Nobody Fragmanı Yayınlandı

2 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Bob Odenkirk’ün başrolünde olduğu “Nobody” filminden fragman yayınlandı.

“Breaking Bad” ve “Better Call Saul” dizilerinde daha çok firari oynayan, kanunun etrafından ses çıkarmadan dolanan karakterler ile seyirci ile buluşan Bob Odenkirk, “Nobody” filminde bu tavrını değiştirmeye hazırlanıyor.

Ilya Naishuller’ın yönettiği “Nobody” filminin senaryosunu ise “John Wick” serisinden tanıdığımız Derek Kolstad yazıyor.

Hutch Mansell (Bob Odenkirk), olayları alttan almaya ve uyarı çekmemeye çalışan bir baba ve eştir. Hayatın karşısına çıkardığı zorluklara göğüs germeye çalışan Bob’un ve ailesinin evine bir gece iki hırsız girer. Hutch hırsızlara aleyhinde koymaz ve bu şart genç oğlu Blake (Gage Munroe) ve eşi Becca (Connie Nielsen) göre yadırganır. Bu olayın etkileri Hutch’ın peşini bırakmaz ve onun bastırdığı, geçmişte bıraktığı kişiliğini tetiklemeye başlar. Hutch’ın herkesten saklamaya çalıştığı bu sır yakında yüzeye çıkacaktır. Bir gün otobüste genç bir kadının taciz edilmesine dayanamayan Hutch geçmişinde olduğu birey olur ve saldırganları etkisiz ışık halkası getirir. Bu durumun devamında ise Hutch’ın herkesten sakladığı yetenekleri gözler önüne serilir. Ama artık ailesi daha büyük bir tehdit altındadır ve Hutch onları korumak için her şeyi göze alır.

“Nobody” filminin 26 Şubat 2021 tarihinde vizyona girmesi planlanıyor.

sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781