Geveze Dizi Mucize Hekim 50. Bölüm Fragmanı

1 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Güney Kore dizilerini uyarlamasıyla aşina MF Yapım’ın FOX TV için yaptığı Mucize Doktor, bir tıbbi drama dizisidir. Mucize Hekim dizisi Güney Kore’de yayınlanan Good Doctor dizisinden uyarlanmıştır. Good Doctor dizisi 2013 yılında Güney Kore’de yayınlanmış ve çok beğenilmiştir. Adı ülke sınırlarını aşmış ve The Good Doctor adıyla 2017 yılında ABD’de uyarlanmıştır. Böylece Good Doctor dizisi Mucize Hekim adıyla Türkiye’de tekrar uyarlanmış oldu. Yusuf Pirhasan’ın yönetmenlik yaptığı Mucize Doktor dizisinin senaryosunu Pınar Bulut ve Övünç Koralp kaleme alıyor. Taner Ölmez, Mucize Hekim dizisinde başrol olarak yer alıyor. Bu isme Reha Özcan, Özge Özder, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Hazal Türesan, Murat Aygün, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hazal Köseoğlu, Korhan Herduran ve Adin Külçe eşlik ediyor.

Mucize Doktor dizisi konusu

Mucize Doktor dizisi büyük zorluklarla çaba eden bir doktorun hikayesini konu alıyor. Oldukça başarılı genç bir doktor olan Ali’nin büyük bir sırrı vardır. Bu sırrı kimselere, en yakın dostlarından bile saklamaktadır. Bu büyük sırrı ise şudur. Ali gerçekten Otizm ve Savant Sendromuna sahiptir. Savant Sendromuna sahip kişilerin genel zekası düşüktür ama buna rağmen bazı alanlarda başarılı, yetkin ve bilgi sahibi oldukları görülmektedir. Ali’nin bu alanı da doktorluktur. İnsanlarla iletişime geçmekte büyük zorluklar yaşayan Ali, özel durumunu hastanedeki iş arkadaşlarından ve hocalarından saklamak için mücadele vermektedir. 

Mucize Hekim dizisi karakterleri

Ali (Taner Ölmez): Otizm ve Savant Sendromuna sahip genç bir doktordur. Minik bir şehir gelişen Ali, Tıp Fakültesini kazanmış ve okulundan başarıyla mezun olmasının gerisinde doktorluğa yeni adım atmıştır. Özel durumu sebebiyle genel zekası düşüktür ama tıp alanında oldukça yüksek düzeyde bir donanıma sahiptir. İnsanlarla konuşmak, iletişim kurmak onun için böylece de basit değildir. Özel durumu yetmezmiş gibi bundan başka tüm bunları hocalarından ve iş arkadaşlarından gizli tutmak için çaba sarf etmektedir. Böylece fakat en yakın dostlarının bile bundan haberi yoktur. Durumunu saklamak için kendine has bir yöntemi vardır. Güçlü bir hafızası vardır, gördüğü bir şeyi kolay kolay unutmaz.

Mucize Doktor 50. Bölüm Özeti

Mucize Doktor , yeni bölümü ile 18 Şubat Perşembe 2021 tarihinde Fox Tv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, tekrar birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan SohbetGoogle Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740