KadıncaMücevherlerinizi zengin gösterecek 5 öneri!!!

2 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Aynı renkler ile destekleyinABONE OL

Aynı renkler ile destekleyin

Gümüş, altın ya da rose rengindeki tüm mücevherlerinizi kendi renkleri ile oluşan takılar ile destekleyin. Bijuteri takılarda durum değişse de mücevherlerde bu unsur görüntünüzü daha zengin bir hale sokar.

Ahenk oluşturun

Ahenk oluşturun

Yüzükler söz konusu olduğunda, parmakta zarif görünen simetrik bir görüntü yakalamayı deneyin. Özel günler için benzersiz şekilli kokteyl yüzükleri ile denemeler yapabilirsiniz. Ancak klasik modeller için bunu yapmaktan kaçının.

Mücevherinizin parlamasına izin verin

Mücevherinizin parlamasına izin verin

”Az, daha çoktur” anlayışı ile yola çıkarak, göz alıcı mücevherinizin parlamasına izin verin. Başka takılar kullanarak onu gölgede bırakmamaya çalışın.

Uygun kutularda saklayın

Uygun kutularda saklayın

Renklerini ve parlaklıklarını korumak için doğru kutularda ve koşullarda saklayın. Ustalıkla hazırlanmış kutular, pahalı mücevherlerinizin sürtünme veya çizilme riskini ortadan kaldıran kumaşlarla kaplanır.

Klasiklerden yana bir seçim yapın

Klasiklerden yana bir seçim yapın

Mücevherlerinizi her güne uyarlamak istiyorsanız daha klasik ve zamansız seçimler yapın. Böylece onları hem özel hem de normal günlerinizde stilinize eklemek için bir yol bulacaksınız.

sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678