Vizyon filmler Monster Hunter Fragmanı Yayınlandı!!

2 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Milla Jovovich’in başrolde olduğu “Monster Hunter” filminden fragman yayınlandı.

“Resident Evil” serisini başarıyla tamamlayan ünlü oyuncu Milla Jovovich, başka bir video oyunu uyarlaması olan “Monster Hunter” filmi ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Paul WS Anderson’ın yönettiği filmin ilk fragmanı yayınlandı.

Beklenmedik bir kum fırtınası Kaptan Artemis (Milla Jovovich) ve tayfasını (TI Harris, Meagan Good, Diego Boneta) yeni bir dünyaya sürüklemiştir. Burada bulunan saldırgan ve dev yaratıklara karşı silahlarının işlemediğini gören ekip büyük bir şoka uğrar. Bu umutsuz hayatta kalma savaşında gizemli biri olan Hunter (Tony Jaa) ile karşılaşırlar. Hunter’ın yetenekleri onu bu canavarlardan bir adım önde tutarak onları yenmesinde önemli rol oynar. Artemis ve Hunter yavaş yavaş birbirlerine güvenmeye başlarken Artemis, Hunter’ın Admiral (Ron Perlman)’ın ekibinin bir üyesi olduğunu öğrenir. Dünyalarını yok etmeye yetecek kadar güçlü olan bir tehditle yüzleşmeye hazırlanan ekibi amansız bir mücadele beklemektedir.

“Monster Hunter” filmi 29 Ocak 2021 tarihinde İngiltere’de vizyona girecek.

sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781