Geveze TeknolojiMindsite, Maxis liderliğinde 2,8 milyon TL yatırım aldı

1 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Markaların ve rakiplerinin e-ticaret sitelerinde ve perakendedeki tüm ürünlerinin fiyat, görünürlük, promosyon ve aktivite bilgilerinin anlık takibini yapıp raporlayan bir yazılım olarak hizmet veren Mindsite, İş Bankası’nın yatırımcısı olduğu Maxis Yenilikçi Girişim Sermayesi Yatırım Fonu liderliğinde yatırım aldı.

Paylaşılan bilgilere kadar Workup Girişimcilik Programı’nın Temmuz ayında tamamlanan 6. döneminde mezun olan Mindsite, Maxis Yenilikçi Teşebbüs Sermayesi Yatırım Fonu‘nun 1,9 milyon TL ile önderlik ettiği yatırım turunda toplam 2,8 milyon TL yatırım aldı.

2,8 milyon dolarlık yatırım turuna Maxis’in haricinde Angel Effect, Utku Öz, Emre Açıkel ve Workup’ın lider mentoru Ömer Erkmen‘in katıldıklarını da ekleyelim. Mindsite, Maxis’in Kolay İK, Mutlubiev, PCI Checklist ve Denebunu’dan daha sonra yatırım yaptığı 5. teşebbüs olurken, Workup’tan mezun olduktan sonradan Maxis’ten yatırım bölge 2. teşebbüs oldu.

İsmail Arapzade, Ali Göksu Özkan, Ali Alperen Durak ve Hakan Utku Özdemir ortaklığında 2020 yılında ürününü tamamlayan girişim, birincil satışını ise Workup’a dahil olduktan sonradan gerçekleştirdi.

Markaların e-ticaret sitelerindeki ürünlerinin fiyat ve görsellerini sürekli olarak tarayarak bunları tek çatı aşağıda toplayan SaaS platformu olan Mindsite, ürünlerin stok durumu, fiyatı, promosyonları, ürün tanıtımları ve marka görünürlüğü gibi çoğu veriyi kullanıcılarına sunarak, e-ticaret kanallarından elde edilen gelirlerin artırılmasını da sağlıyor.

Yenilikçi Girişim Sermayesi Yatırım Fonu olarak 2020 yılını Denebunu yatırımı ile kapattıktan sonradan 2021’e Mindsite yatırımı ile açılış yaptıklarını belirten Maxis Genel Müdürü Selami Düz, Mindsite’ın Covid-19 salgını ile birlikte tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de çabuk büyüyen e-ticaret sektörüne yönelik sunduğu reformcu ürünlerin Mindsite ekibinin başvuru formu gücü ile birlikte önemli bir çoğalma potansiyeline sahip olduğu için yatırım yaptıklarını paylaştı.

sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678