Rüya TabirleriMikser Görmek

1 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Mikser Görmek Ne Kavrayış Gelir, İslami Mikser Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Mikser Bakmak Ne Kavrama Kazanç?
Bazen sikacak aleti görmek, bir seyi gömmeye, mal ve faydali seylerin meydana çikmasina ve azabin inmesine yahut hapiste bulunan kimselerin rahatligi için dagilmalarina ve sikintidan kurtulmalarina isarettir. Bazen sikacak cihaz, hamama isarettir. Çünkü hamamda ates, sicaklik, su ve çok insan vardir. Bu cihaz tekkeye de isarettir. Çünkü orada halvete çekilmis bir takim ahali vardir. Halvette yer alan kimselerin halvetten çikmasi ise etik ve tabiatlarinda bulunan kötü seylerin kendilerinden gitmesinden sonradan olur. Zeytin sikacak aleti görmek, sapiklar için hidayete ve talebe için de ilme isarettir. Kandillerde yakmak için aci zeytinyagi çikarilan sikacak aletin tabiri de böyledir. Sikacak aleti, hayra da isarettir. Sikacak makine süt emziren bir kadindir. Çocuk ise, sikilmis olan seydir. Bir kimsenin rüyada bir sehirde olacak ucuzluga, sikacak aletlerin yikilmasi ise, o sehirde meydana gelecek kitlik ve pahaliliga ve süt emziren kadinin ölmesine isarettir. Her sikilan sey hapisin kurtulmasina, cinsî münasebette bulunmaya ve servet yerine getirmek isteyen kimse için de mala isarettir. Rüyada Mikser bakmak ne demektir, Rüyada Mikser bakmak nasıl yorumlanır, Rüyamda Mikser gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Mikser İslami olarak neye kötüye işaret eder, Mikser rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678