Geveze Dizi Maraşlı 10. Bölüm Fragmanı

1 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Atv’de yayınlanan Maraşlı dizisinin başrollerini Burak Deniz ve Alina Boz paylaşıyor. Tims&B Productions tarafından hazırlanan dizinin yapımcı koltuğunda Timur Savcı ve Burak Sağyaşar bulunuyor. Arda Sargül’ün yönetmenliğini yaptığı dizinin senaryosu ise Ethem Özışık, Hakan Bonomo ve Ercan Uğur kaleme alıyor.

Maraşlı Oyuncu Kadrosu

Burak Deniz, Alina Boz’un başrollerini paylaştığı dizide Kerem Atabeyoğlu, Saygın Soysal, Cemil Büyükdöğerli, Rojda Demirer, Melis İşiten, Kâinat Yenici, Neslihan Acar, Sinem Akyol, Türkü Su Demirel, Gizem Kala, Bedriye Rosa Çelik Gibi başarılı oyuncular rol alıyor.

Maraşlı Konusu

Özel Kuvvetler’in favori askerlerinden biri olan Celal Kün diğer adıyla Maraşlı, kızı Zeliş ile mutlu bir yaşam sürmektedir. Hayatını kızına adamış eşiyle Zeliş 5 yaşındayken ayrılmıştır. Zeliş’e unutmayacağı bir doğum günü organize eden Maraşlı, gittikleri konser alanında hayatının en acı gününü yaşar. Yüzü maskeli kişiler konsere gelen kalabalığa alev açar ve bu saldırıda Zeliş ağır yaralanır. Özel Kuvvetler’den iki yıl önce emekli olan Maraşlı’nın bundan böyle tek gayesi saldırıdan sonra konuşamayan kızını iyileştirebilmek ve bunu yapanlardan hesap sormaktır. Özel Kuvvetler’den ayrıldıktan daha sonra işlettiği sahaf dükkanına gelen Mahur Türel ile karşılaştıktan daha sonra Maraşlı’nın hayatında yeni bir başkalaşım başlayacak ve bu değişimle birlikte kızının başına gelenlerden sorumluluk sahibi olan kişilere bir adım daha yaklaşacaktır.

Maraşlı 10. Bölüm Özeti

atv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü merakla izlenen, Maraşlı 10. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 15 Mart 2021, Pazartesi akşamı yayınlanacak. Maraşlı yeni bölüm fragmanı yeniden birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Ethem Özışık tarafından kaleme alınan, Alina Boz, Burak Deniz, Kerem Atabeyoğlu, Rojda Demirer, Ahmet Varlı, Cemil Büyükdöğerli, Abdül Süsler, Melis İşiten, Cengiz Sezgin,Neslihan Acar gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Maraşlı dizisinin son birim fragmanı ve dizi hakkında merak edilen bütün detaylar internet sitemizde
sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan SohbetGoogle Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740