Geveze TeknolojiLeague of Legends Üstünlük Ligi Kış Mevsimi başlıyor

1 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Yeni transferler, yenilenen takımlar, geçmeyen günler… League of Legends tutkunları için Şampiyonluk Ligi’nin önemi büyük. Bugünü bekleyen cümbür cemaat için artık saatleri sayma zamanı geldi. Bu sene “Yeniden Yaz” mottosuyla düzenlenecek League of Legends 2021 Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi, 23 Ocak Cumartesi günü saat 14.00’da gerçekleşecek ilk mücadeleyle yeni sezona merhaba diyecek.

LoL Üstünlük Ligi Kış Mevsimi başlıyor

9 hafta sürecek mevsim mücadelesinin birincil maçı, yarın saat 14.00’da Papara SuperMassive ve 5 Ronin aralarında oynanacak. Bu sene ligde 1907 Fenerbahçe Espor, 5 Ronin, Beşiktaş, Dark Passage, fastPay Wildcats, Galakticos, Galatasaray Espor, Nasr Esports, Papara Supermassive ve Team AURORA almak üzere toplam 10 ekip üstünlük için mücadele edecek. 

Maçlar Twitch ve YouTube Üzerinden Canlı Yayınlanacak

Geçtiğimiz senelerde her hafta yüzlerce taraftarın Riot Games Espor Sahnesi’nde canlı olarak izleyebildiği karşılaşmalar, seyircilerin, profesyonel oyuncuların ve tüm teknik ekibin sağlığını korumak adına bu sene çevrimiçi bir şekilde organize edilecek.  Mevsimin tüm karşılaşmalarını League of Legends’ın Twitch (http://tr.twitch.tv/riotgamesturkish) ve YouTube (http://www.youtube.com/LoLespor) kanallarından canlı olarak izleyebilirsiniz.

League of Legends Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi başlıyor

sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678