Rüya Tabirleri Kutu Bakmak

1 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Kutu Görmek Ne Kavrayış Gelir, İslami Kutu Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Kutu Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüyada kutu görmek yolculuğa çıkacağınıza yorumlanır. İçi para doymuş kutu görmek de güzel bir maaşla emekli olacağınıza yorumlanır. Rüyada kutu görmek yolculuğa çıkacağınıza yorumlanır. İçi para batmış kutu görmek de hoş bir maaşla emekli olacağınıza yorumlanır. İçi dolu bir kutu, hoşluklarla karşılaşacağınızın işaretidir. İçi parayla batmış bir kutu, hoş bir maaşla erkenden emekli olacağınız anlamına gelir.Beklenmedik koşul, sürprizdir. aynı zamanda kişinin her bakımdan kendisine uygun eştir.Rüyada kutu görmek, ne kutusu olursa olsun, esle yorumlanir. Bu rüyayi görebilen kadin ise erkekle sözcük grubu olunur. Tabirde, kutunun sekli dikkate alinir. Mesela, seker ve helva kutusu iyi kalpli ve hoş yüzlü bir kadina, biber kutusu ise aci sözlü ve huysuz birine tabir edilir.Seyahate çıkacağınıza işarettir. İçi para dolu kutu güzel bir maaşla erken emekli olacağınıza işarettir.Seyahate çıkacağınıza işarettir. İçi para batmış kutu güzel bir maaşla erken emekli olacağınıza işarettir. Rüyada Kutu görmek ne demektir, Rüyada Kutu bakmak nasıl yorumlanır, Rüyamda Kutu gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Kutu İslami olarak neye kötüye işaret eder, Kutu rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740