Rüya Tabirleri Kuşak Görmek

1 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Kuşak Görmek Ne Kavrayış Kazanç, İslami Kuşak Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Kuşak Bakmak Ne Kavrama Kazanç?
Bele sarılan kuşak babaya, amcaya yahut erkek kardeşe, Beline kuşak bağlantı kurmak fakirin varlıklı olmasına, yönetimde zorlama ve kuvvete, ömrün kalan yarısına, Çok kuşak kuşanmak uzun ömre, Kuşak ara sıra eş ve çocuğa delalet eder. (Keza Bakınız; Kayış, Kemer.)Rüyasında kuşak gören kişinin, tehlikesiz bir meslek anlaşması yapılacağına yorumlanır. Rüyasında kuşak görebilen kişinin, tehlikesiz bir iş anlaşması yapılacağına yorumlanır. Rüyada kusak bakmak, akraba ile yorumlanir. Beline kusak sardigini bakmak, ömrünün uzun veya kisaligi ile yorumlanir. Uzun kusak ömrün uzunluguna, kisa kusak kisaligina kötüye işaret eder. Bazi yorumculara tarafından kusak, minik çocukla da sözcük grubu olunur. Rüyasinda beline sal bir kusak sardigini görebilen kimse, serefe ve üne sahip olur. Beline çesitli renklerle dokunmus ipek bir kusak sardigini görmek, o kimsenin o mahalde hatiri sayilan ve yeniden sözü geçen bir kisi olduguna delalet eder. Rüyasinda beldeki kusagin bir anda bir yilana dönüstügünü bakmak, zenginlige isarettir. Belindeki kumas pamuktan yapilmis ise, iyi niyetli ve herkesin mutluluguna çalisan bir kisi olduguna, yünden yapilmis saglikli ve eli açık bir kisi olduguna, kusaginin herhangi bir madenden yapilmis oldugunu bakmak, sahibinin kahraman ve cebbar bir kisi olduguna kötüye işaret eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen kusak, babaya ya da erkek kardese yoksa amcaya isarettir. Bir kimsenin rüyada beline kusak bagladigini görmesi, o kimsenin ömrünün yansina kavustuguna isarettir. Çok kusak onlan giyen kimse için, uzun ömre isarettir. Rüyada üzerinde bezeksiz bir kusak bulundugunu görebilen kimse, serefli, aziz ve kuvvetli bir kimseye istinat ve intisap eder ve ondan pek bir hayir ve nimete nail olur ancak, onunla mal varlığı sahibi elde etmek suretiyle zor kazanir ve fakirliginl giderir. Eger o kimse bizatihi varlıklı ve mal varlığı sahibi birisi ise, onun zor ve muhafazakarligina, ticaret ve saltanatindaki sebatina, helal mala erismesine ve içinin disindan daha iyi olmasina isarettir. Rüyada beline bir kusak bagladigini görebilen kimse, fakir ise zengin olur. Eger kusak gümüsten, rüya sahibi de yüksek kimselerden ise, o kimse söhret ve mal sahibi bir önder olur. Bir kimse, rüyada kendisine bir kusak verildigini ve onu sag eliyle alip giymedigini görse, valilige isarettir. Kusak bos olan kimse için ise yahut zevceye ya da çoluk çocugunun çokluguna isarettir, bilhassa onda aski da varsa. Rüyada Kuşak görmek ne demektir, Rüyada Kuşak görmek nasıl yorumlanır, Rüyamda Kuşak gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Kuşak İslami olarak neye kötüye işaret eder, Kuşak rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740