Rüya Tabirleri Kendini el çırpmak Görmek

1 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Kendini alkışlamak Bakmak Ne Anlayış Kazanç, İslami Kendini alkışlamak Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Kendini beğenmek Görmek Ne Anlama Kazanç?
Malı, dünyalığı yahut meziyetleri yüzünden kendini alkışlamak insanlara ve kendi nefsine zulmetmeye delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Büyüklenmek.)Rüyada kendini begenmek, zulme isarettir. ölmüs bir kimsenin rüyada kendini begendigini görmesi. o ölünün kiyamet gününde Allah (C.C.)in rahmetine nail olamayacak kimselerden olduguna isarettir, bilhassa ölünün hali iyi olmazsa. Rüyada kendisiyle ya da zenginlik ve kuvvetiyle kendini begendigini gören kimse, baska bir kimseye zulmeder. Rüyada Kendini beğenmek görmek ne demektir, Rüyada Kendini alkışlamak bakmak nasıl yorumlanır, Rüyamda Kendini alkışlamak gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Kendini alkışlamak İslami olarak neye kötüye işaret eder, Kendini el çırpmak rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740