Geveze Dizi Kardeşlerim 3. Birim Fragmanı

1 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Kadir, Ömer, Asiye ve Emel… Bu dört kardeş talihsiz bir kaza sonrasında hem annelerini keza babalarını kaybeder ve hayatta bir başlarına kalırlar. Tutunacak dalı kalmayan dört kardeşin en büyüğü olan Kadir ailenin yükünü omuzlarına alır ve kardeşlerinin geleceği için onlara ayrıca annelik hemde babalık yapmaya çalışır. Dört kardeşin hayatı daha aşağı üstteki olurken tutunacak bir dalları kalmamış hayat şartları iyice zorlaşmaya başlamıştır. Ta fakat anne ve babalarının ölümlerinden sorunlu olan Akif Atakul’un sahip olduğu okulun kapıları kendilerine açılana kadar.

Kadir ailesini ayakta tutabilmek için tüm gücüyle yaşam mücadelesi verirken yavaşça ortaya çıkan gerçekler herkesi farklı birine dönüştürecektir. 

NGM Media kadar Atv ekranı için hazırlanan Kardeşlerim dizisinin yapımcılığını Nazlı Heptürk üstleniyor. Senaryosu Gül Abus Semerci tarafından kaleme alınan dizinin yönetmen koltuğunda Serkan Birinci yer alıyor.

Dizide Celil Nalçakan (Akif), Halit Bağımsızlık Sarı (Kadir), Ahu Yağtu (Suzan), Cüneyt Mete (Orhan), Fadik Sevin Atasoy (Şengül), Su Burcu Yazgı Coşkun (Asiye), Yiğit Koçak (Ömer), Aylin Akpınar (Emel) karakterine yaşam veriyor.

 

Kardeşlerim 3. Birim Özeti

Kardeşlerim, yeni bölümü ile 06 Mart Cumartesi 2021 tarihinde atv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, tekrar birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan SohbetGoogle Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740