Rüya Tabirleri Karatavuk Bakmak

1 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Karatavuk Bakmak Ne Anlayış Kazanç, İslami Karatavuk Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Karatavuk Bakmak Ne Kavrayış Gelir?
Güzel konuşan, söz sanatlarına vakıf, edip ve sanatkar birine, aydınlık zekalı çocuğa yahut hoş giyimli kimseye kötüye işaret eder.Rüyada kara tavuk bakmak, erkek çocuk ile cümle parçası olunur. Elinden bir kara tavuk uçtugunu görenin sevdigi bir adami yolculuga çikar. Bir kara tavuk tuttugunu ya da satin aldigini ya da birinin kendisine hediye ettigini görebilen, hayirli bir evlada veya kendisine itaat eden bir hizmetçiye nail olur. Kara tavugun kendisi ile konustugunu görebilen, herkesin sasiracagi bir hayirli is yapar. Cabirel-Magribiye kadar; rüyada kara tavuk, ese, kara horoz ise dindar, iyi kalpli bir arkadas ya da hizmetçiye kötüye işaret eder. Bir kara tavuk aldigini gören, genç bir kadin ile evlenir. Agzindan veya ardindan bir kara tavuk çiktigini görenin hakkinda fena konusacak bir çocugu dünyaya kazanç. Cafer-i Sadika göre; rüyada kara tavuk görmek dört sekilde tabir olunur: Sadik ve çaliskan bir erkek, hayirli bir arkadas, itaatli bir hizmetçi, sevecen bir es. Kara tavugun tüyü ve eti. mal ve menfaattir. Rüyada Karatavuk bakmak ne demektir, Rüyada Karatavuk görmek nasıl yorumlanır, Rüyamda Karatavuk gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Karatavuk İslami olarak neye delalet eder, Karatavuk rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740