Rüya Tabirleri Kaftan Bakmak

1 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Kaftan Görmek Ne Kavrama Kazanç, İslami Kaftan Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Kaftan Bakmak Ne Kavrama Gelir?
Şiddet ve güç kaynağı olan yardımcıya, devlet ve saltanata, asalet ve itibara, azim ve sebata, meslek ve meslekte yaşanan üzüntülerden kurtulmaya delalet eder.Rüyada kaftan giymek hareketlerinize ve sözlerinize uyarı etmeniz gerektiğini muhabere eder. Rüyada kaftan görmek kimsenin para ve ün sahibi olacağına yorumlanır. Rüyada kaftan giymek hareketlerinize ve sözlerinize dikkat etmeniz gerektiğini sinyâl eder. Rüyada kaftan bakmak kimsenin para ve ün sahibi olacağına yorumlanır. Rüyasında kaftan giydiğini görebilen kişi, hayatta çok ilerler, istediklerini elde eder. Hatta başa geçer.Rüyada kaftan görmek kuvvete delalet eder. Rüyada ibrisimden ya da ipekten yapilmis bir kaftan giydigini gör-mek, o kisinin o kaftanin giyildigi yillardaki bir serefe ulasacagina isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada kaftan bakmak, kuvvete ve yardimciya isarettir. Bir kimse rüyada üstünde ibrisim, yün ya da ipekten mamul atlas bir kaftan görse, o kimsenin o kaftan ve giysinin zamanindaki kiymet, seref ve yeniligi nispetinde erisecegi devlet ve saadete isarettir. Giyilmis kaftan, rüya sahibinin kendi isindeki üzüntüsünden kurtulmasina isarettir. Kaftan, sebata da isarettir. Rüyada Kaftan görmek ne demektir, Rüyada Kaftan görmek nasıl yorumlanır, Rüyamda Kaftan gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Kaftan İslami olarak neye delalet eder, Kaftan rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740