Rüya TabirleriJaguar Görmek

1 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Jaguar Görmek Ne Anlayış Kazanç, İslami Jaguar Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Jaguar Görmek Ne Anlama Gelir?
Görünüşte vefalı olmakla birlikte düşmanlığını gizleyen kimseye, Jaguarla uğraş etmek, bu vasıfta biriyle tartışmaya, Bu hayvanla avcılık etmek dünyalık menfaatlere; ona hükmetmek itibar ve şeref görmeye veya nefsine baskın olup hayırlı amellere güç yeetirmeye kötüye işaret eder. ( Keza Bakınız; Pars.)Rüyada Güney Amerika’da yaşamış pars cinsinden bu hayvanı görmek, bir uğur, bir müjde işaretidir. Rüyada bu hayvanı bakmak, bir uğur, bir hoş haber demektir. Elinize değerli bir hediye geçecek.Rüyada Güney Amerika’da yasayan pars cinsinden bir hayvani görmek ugur ve müjdeye isarettir.Elinize kıymetli bir armağan geçecek. Rüyada Jaguar görmek ne demektir, Rüyada Jaguar görmek nasıl yorumlanır, Rüyamda Jaguar gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Jaguar İslami olarak neye delalet eder, Jaguar rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678