Rüya Tabirleri İstiğfar etmek (Allahtan af dilemek) Bakmak

1 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada İstiğfar etmek (Allahtan af dilemek) Görmek Ne Anlama Gelir, İslami İstiğfar etmek (Allahtan bağışlama istemek) Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada İstiğfar etmek (Allahtan affetme arzu etmek) Görmek Ne Anlama Gelir?
Insanin rüyada istigfari rizkinin bolluguna isaret eder. Bir kimsenin namazin disinda yaptigi istigfan, ömrünün uzun olmasidir. istigfar, yardima ve belayi def etmege de isaret eder. Rüyada kendisini istigfar ediyor görse, Allah (C.C.) onun günahlanm affeder ve ona mülk, evlad ihsan eder. Kendisini, istigfar edilen mecliste susuyor görse, o kimse münafiktir. Bir kadin, rüyada kendisine, istgfar et denildigini görse zina eder. Kendisini, Allah’a istigfar ettigini gören kimse helal mal ve evlada isarettir. Namazim bitirdikten sonradan kibleye karsi istigfar ettigini gören kimsenin duasi kabul edilir. Kibleden baska yöne dogru oldugunu görebilen bir günah isler ve ondan tevbe eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada istigfar etmek, rizkla yorumlanir. Rü-yada istigfar ettigini gören rizk pesinde kosar ve elde eder. Bir ancak-sinin ibadet sirasinda yaptigi istigfar, ömrünün uzunluguna kötüye işaret eder. Rüyasinda istigfar ettigini bakmak günahlarinin affedilecegine ve kendisine cennet kapilarinin açilacaginin isaret-tir. Rüyada İstiğfar etmek (Allahtan bağışlama arzu etmek) görmek ne demektir, Rüyada İstiğfar etmek (Allahtan affetme dilemek) bakmak nasıl yorumlanır, Rüyamda İstiğfar etmek (Allahtan affetme arzu etmek) gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen İstiğfar etmek (Allahtan bağışlama dilemek) İslami olarak neye delalet eder, İstiğfar etmek (Allahtan bağışlama arzu etmek) rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740