Rüya Tabirleri İpek elbise Görmek

1 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada İpek elbise Görmek Ne Kavrayış Gelir, İslami İpek elbise Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada İpek elbise Bakmak Ne Kavrama Kazanç?
Rüyada ipek elbiseyi bakmak, onu görebilen kimse için aska isaret eder. Bir kimse ipekli elbiseyi bir ölünün üstünde görse, o ölünün nimet ve rahat içerisinde olduguna isaret eder. Ipek elbisenin san ve kirmizisi hastaliktir. Bazi tabirciler de hastalik degildir, demislerdir. Fakih ve alim kimseler için ipekli elbise onlarin dünyaya haris olmalari ve halki bid’ata ziyafet etmelerine isaret eder. Baskalari için ipek elbise, onlari Cennete sokacak amelde bulunduklarina ve bununla beraber onlarin lider olmalarina isaret eder. ipek elbise, serefli bir kadinla evlenmeye isaret eder. Rüyada İpek elbise görmek ne demektir, Rüyada İpek elbise görmek nasıl yorumlanır, Rüyamda İpek elbise gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen İpek elbise İslami olarak neye kötüye işaret eder, İpek elbise rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740