Kadıncaİlişkiyi sağlamlaştırmak için ne yapmalı birbirinize övgü edin!

1 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

İlişkinizin sağlam temellere dayanmasını istiyorsanız büyük şeylere sahip olmanız gerekmiyor. Size önereceğimiz bazı ipuçları bir uçtan bir uca enerjik ayakları yere basan bir ilişki yaşamanız olası. Siz de ilişkinizi takviye etmek istiyorsanız bu ipuçlarına bir göz atmalısınız. Peki : İlişkiyi kuvvetlendirmek için ne yapılmalidir? İşte ilişkiyi güçlendirmenin en etkin 5 yolu!

Birbirinize övgü etmekten çekinmeyin

İlişkiyi takviye etmek adına yapılması gereken davranışlardan ilki birbirinize iltifat etmek olmalıdır. Çoğunlukla bu tavır ilişkinin birincil başında yapılırken sonraki zamanlarda göz ardı edilmektedir. Sevdiğiniz kişiden güzel söz duymak herzaman için gereklilik duyulan bir şeydir. bu nedenle bu davranışı hayatınızdan hiç çikarmayın. Ona hoş sözler söyleyin. 

Ona hediye alın

Hediye olmak için hoş gün olmasını beklemeyin. Ona hiç beklemediği aniden da ona sevebileceği bir hediye hediye edin.  Minik sürprizler ilişkileri defalarca devingen tutmaya asistan olacaktır. 

Başbaşa kalmaya çalışın

Baş başa kalmaya itina gösterin. Partnerinizle yalnızca sizin olduğunuz ıssız bir yere gidin. Ve yalnız kalmanın tadını çıkarın. Bu günde de meslek, arkadaş, aile ya da aklınıza ne geliyorsa unutun. Sadece ikiniz. Günün tadını çıkarmaya çaba edin. 

Özür dilemekten çekinmeyin

Özür dilemektekten çekinmeyin. Özür dilemenin bir erdem olduğunu aklınızdan çıkarmazsanız onunla mücadele etmek yerine çözüm arayışı yoluna girerseniz daha sağlam bir ilişkinin temellerini atmaya başlamışsınız demektir. Özür dilemeyi hayatınızdan katiyen çıkarmayın. Bu tavır bir uçtan bir uca katiyen kaybetmezsiniz. 

Sinirliyken söylediklerinize uyarı edin

İlişkide yapılan en büyük hatalardan biri fevri davranmaktır. Sinirle ağıza gelen bütün sözleri bildirmek sonradan yüzyüze bakmanıza engel olacaktır. ya da  içinizde tamir edilmesi baskı içinizde kırgınlıkların oluşmasına neden olacaktır. bu nedenle dilinizden çıkanlara hakim olmaya çalışın. Unutmayin ama dil yarası tamir olmayan yaralardandır. 

 

sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678