Rüya Tabirleri İktidarsızlık Görmek

1 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada İktidarsızlık Görmek Ne Kavrama Kazanç, İslami İktidarsızlık Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada İktidarsızlık Bakmak Ne Anlama Kazanç?
Cinsi münasebette iktidarsız olduğunu bakmak dünyaya talep etmemeye, masumiyete; bu halin geçtiğini görmek güce, şan ve devlete, İktidarsızkaldığını bakmak sermayesiz meslek yapmaya kalkışmaya ve bundan kar edememeye kötüye işaret eder.Rüyada cinsi münasebet yapmadan aciz oldugunu bakmak, rüya sahibinin, her zaman günahsız bir halde bulunmasina, dünyaya muhabbet etmemesine ve söhretten düsmesine isaret eder. Rüyada iktidarsizliginin gittigini ve cinsi münasebet yapmaya muktedir oldugunu görebilen kimse devlet ve söhrete ulasir. Rüyada bir kadinla evlendigini fakat iktidarsizligindan dolayi onlarla cinsi münasebet yapamadigini gören kimse, sermayesi olmadan alisveris yapar, bundan kar saglayamaz. Rüyada İktidarsızlık bakmak ne demektir, Rüyada İktidarsızlık görmek nasıl yorumlanır, Rüyamda İktidarsızlık gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen İktidarsızlık İslami olarak neye delalet eder, İktidarsızlık rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740