Rüya Tabirleriİbadet Görmek

2 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada İbadet Bakmak Ne Kavrama Kazanç, İslami İbadet Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada İbadet Görmek Ne Anlama Kazanç?
Şartlarına uygun şekilde dini vecibelerinden birini yoksa birkaçını yaptığını bakmak dünya ve ahiret hayırlarının meydana gelmesine, istikamet doğruluğuna ve iç huzuruna, Uygunsuz ortamda yahut noksan bir şekilde ibadet etiğini bakmak noksanlığa ve kusurllu durumlara, Dinen caiz olmayan bir şekilde ibadet ettiğini bakmak sapıklık ve hüsrana, İslamın emrettiği ve güzel gördüğü her değişiklik farz, vacip ve nafile ibadetler müjdeye, kurtuluşa, Allah Tealadan gelecek takviye ve ihsana kötüye işaret eder.İbadet rüyaları daima fazla iyiye yorulur. Kişi dertlerinden, sıkıntılarından kurtulur.Rüyada ibadet sekillerinden herhangi birini ve-ya kendisinin de gördügü sekilde ibadet ettigini görmek, dünya ve ahiret isinde arzularinin yerine gelecegine, ser’en caiz olmayan bir sekilde ibadet ettigini görmek, iki dünyada hayirdan yoksun kalacagina, ibadetini caiz olmayan bir yerde yaptigini bakmak, fe-sada, bir yere kapanip gizli gizli ibadet ettigini görmek, gamdan ve kederden kurtulacagina isarettir.Cafer-i Sadik(r.a) ibadeti bes sekilde yorumlamaktadir: Allah’a (C.C) yaklasmak, tarikata giris, müjde, düsmana başarı, kurtu-lus. Görülen rüyanin sekline göre bu bes madde, rüya üzerinde kendi manalarina kadar cümle parçası olunur. Ebu Sait El-Vaiz’e tarafından: Allahu Teala Hazretleri’ne pişmanlık ettigini rüyasinda görebilen, mala,rizka ve evlada nail olur. Cenabi Adalet-ka hamd ve sükür ettigini rüyada görebilen kisi, ziyade nimete ve bol rizka kavusur. Bir baska rivayete görede: Rüyada ister farz isterse sünnet olsun Allah (c.c.) için ibadet etmek, dogru yolu bulacagina, dünya ve ahiret saadetine erecegine isaret eder. Allah (c.c.)’in disinda bir seye ibadet yaptigini görmek ise islerin ters gidecegine ve Allah (c.c.)’in gazabina ugrayacagina ve maddesel ve manevi zararlara girecegine isaret eder. Bazi tabirciler ibadet, Allah’a sevgi, dogru yola yönelis, rizik ve mülk, müjde ve kurtulus veya düsmana galibiyettir, demislerdir.Bu rüyalar her zaman iyiye yorulur. İbadet ettiğini görebilen kimse dertlerinden, sıkıntılarından sıyrılır. Eskisinden fazla daha iyi konuma gelirler.Bu rüyalar tekrar tekrar iyiye yorulur. İbadet ettiğini gören kimse dertlerinden, sıkıntılarından sıyrılır. Eskisinden çok daha iyi konuma gelirler. Rüyada İbadet görmek ne demektir, Rüyada İbadet bakmak nasıl yorumlanır, Rüyamda İbadet gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen İbadet İslami olarak neye kötüye işaret eder, İbadet rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678