Vizyon filmler Hulu Ufak Dizisi “The Sister”dan Fragman!

1 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Hulu, gerilim dizisi The Sister’ın birincil fragmanını yayınladı..

Kabul etmeyi sevsek de sevmesek de herkesin hayat hikayesi sırlarla dolu. Hulu’nun orijinal dizisi “The Sister”, kişinin kendi gizli belirsizliklerini nasıl yaşadığına dair kışkırtıcı bir manzara sunuyor. Euston Films’in İngiliz yapımı olan projesi, merakla beklenen dizi için iki saygıdeğer oyuncunun yanı sıra hayran eden bir yazar ve yönetmen ekibini bir araya getiriyor. Dizi, 22 Ocak’ta prömiyer yapacak.
Bu ufak dizi, “Luther” yaratıcısı Neil Cross’un zihninden yeni bir perspektif getiriyor. Yazarın tanımlayıcı BBC dizisi, dramatik ve heyecan verici bir başarı olarak duruyor ve izleyicileri hala Idris Elba ve Ruth Wilson’ın mucizevi performanslarına hayran bırakıyor. “The Sister” namına senarist olarak yol almak, Cross’a “Burial” adlı romanını izleyiciler için kişisel olarak adaptasyon şansı verdi. Yönetmen Niall MacCormick, bu kez genellikle yazarla ilişkilendirilen gergin temaları yorumlamakla görevlendirildi. 
Russell Tovey ve Bertie Carvel, geçmişte geride bıraktıklarını düşündükleri bir şeyin bir araya getirdiği iki arkadaş olarak rol alıyor. İkili, bu gözden düşmüş anının, birden fazla insanın dünyasını yok etme tehdidinde yer alan bir kısırlıkla hayata döndüğünü fark eder. Bu ikiliden birini oynayan Tovey ilginç bir kariyer yörüngesine girdi. Birçok birey onu “Being Human” ve “Doktor Who” evrenindeki performanslarından tanıyacaktır. Carvel ayrıca, İngiliz ziyafet endüstrisi arasında etkileyici bir üne sahip. Çalışmaları, “Doctor Foster”ın dramından, “Jonathan Strange & Mr Norrell”in olağanüstü dünyasına kadar dağıtılmış türlere uzanıyor. Projede hem, Amrita Acharia, Nina Toussaint-White, Amanda Root, Simone Ashley ve Paul Bazely yer alıyor.

Serinin devlete ait özeti ise şöyle: Giz gizlemek için ne dek ileri gidersiniz? Yağmurlu bir akşam, Nathan (Russell Tovey) geçmişten gelen gözden düşmüş bir yüze şaşırır. Nathan, hayatının en fena gecesini katiyen unutamadı: Genç bir kadının ani, şok edici ölümüne yol açan bir parti. Yalnızca o ve alışılmadık eski bir bilinen olan Bob (Bertie Carvel) gerçekten ne olduğunu biliyorlar ve bunu böyle tutmaya karar verdiler. Fakat, yıllar sonradan Bob, Nathan’ın dünyasını paramparça etmekle korkutma eden korkunç haberlerle Nathan’ın kapısında belirir. Çünkü bundan böyle Nathan’ın kendi sırları vardır. Kendisi ve ailesi için umutsuzca yapı etmeye çalıştığı her şeyi değil edebilecek sırlar.

sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740