Vizyon filmlerHer Zaman Çılgın

2 hafta önce Admin tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Bad Boys for LifeKötü Çocuklar Yaşam İçin

Kartel kralı Benito’nun dul eşi Isabel Aretas, oğlu Armando’nun yardımıyla bir Meksika hapishanesinden kaçar. Isabel, Armando’yu Miami’ye gönderir ve onu babası Benito’nun sakladığı önemli miktarda parayı geri almakla ve babasının tutuklanmasından ve sonunda hapishanede ölümünden sorumlu kişilere suikast düzenlemekle görevlendirir. Isabel, Armando’dan en son Miami dedektifi Mike Lowrey’i öldürmesini ister.


Bad Boys: Her Zaman Çılgın Film Konusu

Miami’de Mike, ortağı Marcus Burnett’e ilk torununun doğumuna eşlik eder. Ailesiyle daha fazla zaman geçirmek isteyen yaşlanan Marcus, Mike’ın üzüntüyle Mike’a emekli olmayı planladığını söyler. Marcus’un torununu kutlayan bir parti sırasında Mike, Armando tarafından vurulur ve aylarca komada kalır. Isabel tarafından önce Mike’ı hedef aldığı için cezalandırılan Armando, Mike’ın iyileşmesi sırasında listesindeki diğer hedefleri öldürmeye devam eder.

Mike’ın iyileşmesinin ardından intikam almaya kararlıdır ve başarısız bir şekilde emekli olan Marcus’u işe almaya çalışır ve aralarında bir anlaşmazlığa neden olur. Mike, silah tüccarı Booker Grassie’nin kimliğini bir muhbirden şiddetle alır. Mike’ın soruşturmadan uzak durma emirlerine kulak asmayacağını anlayan Kaptan Howard, Mike’ın eski kız arkadaşı Rita liderliğindeki Advanced Miami Metro Operations (AMMO) adlı sorumlu teknik ekip ile çalışmasına gönülsüzce izin verir. Ekip Grassie’yi bir silah anlaşmasında incelerken Mike, alıcıların Grassie’yi öldürmek niyetinde olduğuna karar verir ve müdahale eder, ancak onu kurtaramaz. Daha sonra Marcus, suikastçının peşinde olduğuna inanan eski muhbir Carver Remy tarafından çağrılır. Marcus, Mike ile bağlantı kurar ve çift Carver’a gider, ancak onu kurtarmak için çok geç kalmıştır. Armando, Mike ile yumruk yumruğa kavga ettikten sonra kaçar.


Bad Boys: Her Zaman Çılgın Filmi Oyuncuları

Kaptan Howard daha sonra emekli olma niyetini açıklar ve Mike’a hayatta ileriye doğru bir yol bulması gerektiğini öğütler. Birkaç dakika sonra Armando tarafından aniden öldürülür. Kaptanın ölümü, Marcus’u emeklilikten çeker, ancak o, AMMO ile bir ekip olarak çalışmayı planlamaktadır. Grassie’nin muhasebecisini izlerler ve onları Lorenzo “Zway-Lo” Rodriguez’e götürürler. Yıkıcı bir araba kovalamacasına yol açan Zway-Lo’nun doğum günü partisine sızarlar. Armando, Zway-Lo’yu kurtarmak için bir helikoptere gelir, ancak Armando’nun peşindeki Mike’ı vurma yeteneğini engellediğinde onu öldürür. Bir kadeh dizerken Armando, Mike’a “Hasta el fuego” der. Marcus’tan gelen silah ateşi, aşağıdaki suya düşen Mike için kapak oluşturur.

Başarısız işlem nedeniyle AMMO kapatıldı. Özel olarak Mike, Marcus’a Armando’nun oğlu olabileceğini söyler. Mike, Marcus’la ortaklık kurmadan önce, Isabel ile tanıştığı Aretas kartelinde gizli bir subay olarak çalıştı. Aşık oldular ve “Hasta el fuego” yu uydurma gizli bir slogan olarak kullanarak birlikte kaçmaya niyetlendiler. Mike nihayetinde polise sadık kaldı ve Isabel’in ne kadar tehlikeli hale geldiğini fark etti. Mike’ın muhalefetine rağmen Marcus ve AMMO, onunla yüzleşmek için Mexico City’de ona katılır.

Her Zaman Çılgın – Geveze Film Sohbet

Hidalgo Sarayı’nda Mike, Isabel ile tanışır ve gerçeği ondan gizlediği için onu azarlar. AMMO ile Isabel’in adamları arasında kısa sürede bir çatışma çıkar. Marcus, Isabel’in destek helikopterinin pilotunu vurarak merkez lobiye çarpmasına ve yangın çıkmasına neden olur. Mike, Armando’ya gerçeği açıklamaya çalışırken Marcus, Isabel’le yüzleşir. Armando, Mike’ı dövmeye başlar, ancak misilleme yapmayı reddeder. Annesinden gerçeği talep eden Isabel, Armando’ya Mike’ın babası olduğunu doğrular. Hayat boyu eğitim aldığı görevin bir yalan olduğunu anlayan Armando, babasını korumaya çalışır ve Isabel, Mike’ı hedeflerken yanlışlıkla Armando’yu göğsünden vurmasına neden olur. Öfkeli, Mike’ı bitirmeye çalışır, ancak Rita müdahale eder ve Isabel’i vurarak onu aşağıdaki alevlere gönderir.

Bir süre sonra, Rita polis Yüzbaşılığına terfi ederken, Mike ve Marcus AMMO’dan sorumlu tutulur. Mike, vicdan azabı çeken Armando’yu hapishanede ziyaret eder ve ona kefaret kazanma şansı sunar ve bunu kabul eder.

Yöneten Adil ve Bilall
Yapımcı
Jerry Bruckheimer
Will Smith
Doug Belgrad
Senaryo
Chris Bremner
Peter Craig
Joe Carnahan
Hikaye
Peter Craig
Joe Carnahan
Dayalı Karakterler
tarafından George Gallo
Başrolde
Will Smith
Martin Lawrence
Paola Núñez
Vanessa Hudgens
Alexander Ludwig
Charles Melton
Jacob Scipio
Kate del Castillo
Nicky Jam
Joe Pantoliano
Bu şarkı … tarafından Lorne Balfe
Sinematografi Robrecht Heyvaert
Tarafından düzenlendi

Dan Lebental
Peter McNulty
Üretim şirketleri
Columbia Resimleri [1]
2.0 Eğlence [1]
Don Simpson / Jerry Bruckheimer Filmleri
Overbrook Eğlence [1] [2]
Tarafından dağıtıldı Sony Pictures Yayınlanıyor
Yayın tarihi
17 Ocak 2020
Çalışma süresi 124 dakika [3]
Ülke Amerika Birleşik Devletleri [4] [5]
Dil ingilizce
Bütçe 90 milyon $ [6]
Gişe 426,5 milyon $ [6]

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678