Geveze Dizi Hekimoğlu 40. Bölüm Fragmanı

1 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Karga Seven Pictures göre Amerikan yapımı House M.D dizisinin türkiye uyarlanması olarak seyirci karşısına çıkacak Hekimoğlu dizisinin tanıtım fragmanı yayınlandı. 2019!un kasımında yada 2020’nin birincil günlerinde seyirci ile buluşması planlanan dizinin yönetmenliğini Yağmur Taylan ve Durul Taylan üstlanirken,  Vatanım Sensin ve Muhteşem Yüzyıl gibi uzun soluklu ve reyting rekoru kıran dizilerin senaristi Berkun Oya kaleme alıyor. 

Başrollerinde son olarak Gülperi dizisinde rol alan Timuçin Esen ve Netfilix  yapımı Muhafız Hakan dizisinde başrol oynayan Okan Yalabık ve Ebru Özkan paylaşacak. 

Nefroloji konusunda alanının en iyisi ve bölüm başkanı bir hekim. O Kadar bir hekim oysa, tanı konulamayan hastaların tek çaresi, dokunalamayacak enfeksiyon yaralarının beyaz meleği. Yanlız o meleğin altındaki, benlik, kendini beğenmiş ve karşısındakini önemsememnin beraberinde geldiği bir hekim. Çalıştığı hastanede bölüm başkanı olan Hekimoğlu, bütün ekibine en iyi hekimlik eğitimi verirken bir yanlamasına da onların psikolojilerini bertaraf etmekle meşgul. 

HEKİMOĞLU OYUNCU KADROSU

Alev Hekimoğlu ( Timuçin Esen)

Doktor Alev, çalıştığı hastanede en zor hastalar ile ilgilenir. Kendisinin kurduğu bir tanı ekibi vardır. Bu grubu nefroloji, onkoloji gibi uzmanlık dalında en iyi eğitim almış hekimler ile oluşturmuştur. Başhekim Niyet ile başı fena derttedir. Çünkü Hekim Kasıt kendisinin sadece teşhisde değil polikliniktede çalışması konusunda ısrarcıdır. Fakat Hekimoğlu hastaların palavracı şikeyetlerinden fazlası ile sıkılmış yalnızca gerçekten ihtiyacı olan ile ilgilenmek ister. Bu şart Doktor Hedef’nin tansiyonunu ağır ağır yükseltece ve Doktor Alev Hekimoğlunun koltuğu tehlikeye girecektir. 

Başhekim Gaye ( Ebru Özkan)

Ateş Hekimoğlunun çalıştığı hastanenin Başhekimidir. Alanında en iyi olan Alev Hekimoğlunun yalnızca ihtiyacı olan hastalar ile değil poliklinik hastaları ile de ilgilemesini ister. Lakin bu İstek iki tarafı fazlası ile çıkmaza sokacaktır. 

Doktor Orhan (Okan Yalabık)

Hekim Orhan hastanenin Onkoloji uzmanıdır. Hekim Ateş kadar gerekli ancak onun gölgesinde çalışan başarılı doktorlardandır. 

Hekimoğlu 40. Bölüm Özeti

Hekimoğlu, yeni bölümü ile 09 Mart Salı 2021 tarihinde Kanal D ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan SohbetGoogle Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740