Rüya Tabirleri Hasr suresi Bakmak

1 sene önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Hasr suresi Bakmak Ne Kavrayış Gelir, İslami Hasr suresi Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Hasr suresi Görmek Ne Anlayış Gelir?
Ibni Sirin’in yorumuna tarafından ; Hasr suresini rüyasinda okuyan veya dinleyen kimse, ilim adamlari ile her zaman birlikte olur. Fena insanlarin saldirisina ugrar, onlardan eziyet görür. Gezi eder. Düsmanlarina üstün kazanç. Cenabi Hak (C.C) bu rüya sahibini sevaba eristirir ve ahiretini hayirli kilar. Bir baska rivayete görede: Rüyada Hasr süresini ya da ondan bir parçayi okudugunu ya da kendi üstüne okundugunu görmek; rüya sahibinin kiyamet gününde takva sahibi kimselerle hasrolmasina isarettir. Rüyada Hasr suresi bakmak ne demektir, Rüyada Hasr suresi bakmak nasıl yorumlanır, Rüyamda Hasr suresi gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Hasr suresi İslami olarak neye kötüye işaret eder, Hasr suresi rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740